VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / 4. kolo žiaci: Svidník - Šaca

Košičania ľahkým sústom

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na domácej palubovke proti VK Košice Šaca.V zápase nenastúpil kvôli chorobe Šimon Novák.

VK Slávia Svidník - VK Košice Šaca 3:0 (4, 9, 11)

VK Slávia Svidník - VK Košice Šaca 3:0 (6, 1, 13)

V tomto dvojstretnutí si naši chlapci poradili so svojím súperom bez najmenších problémov, a otázkou v jednotlivých setoch bolo len to koľko súperovi dovolíme uhrať bodov. V zápase sa predstavili všetci chlapci, niektorí aj na nezvyklých postoch. Súper mal problémy s našim podaním a tak najviac bodov sme zaznamenali z podania a po ľahkých vrátených loptách od súpera. Zaujímavosťou stretnutia bolo že zápas rozhodoval náš odchovanec Tomáš Chavko.

Zostava: blokári: Pavol Olejár, Pavol Fulop, Marko Regrút, nahrávači: Edo Pinďar, Juraj Jurko, smečiari: Daniel Kimak,Patrik Pavelčák,Jakub Miga,Patrik Čuma, diagonálny hráči: Marián Vitko, Alan Petrik

Našich chlapcov v tomto roku čaká ešte jeden dôležitý dvojzápas vo Vranove proti áčku, ktorý môže veľa napovedať o ambíciach nášho žiackeho družstva. Dvojstretnutie sa odohrá v sobotu 19.12.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.