VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / 9. kolo juniori: Vranov - Svidník

MŠK Vranov – VK Slávia Svidník: 1:3 (-16,23,-16,-18)

MŠK Vranov – VK Slávia Svidník: 0:3 (-18,-19,-20)

V poslednom kole mali Svidníčania na palubovke Vranova potvrdiť svoje o dve miesta lepšie tabuľkové postavenie ako ich súper, čo sa im aj podarilo. Domáci nedokázali klásť súvislejší odpor, prehratý druhý set prvého zápasu ide skôr na vrub herného výpadku našich hráčov.

Už od úvodu sa Svidník prezentoval dobrým útokom a táto herná činnosť bola dominantnou aj v ďalšom priebehu. Najmä T. Kimák bol na neudržanie, konto súpera zaťažil 21 bodmi v prvom, respektíve 20 v druhom zápase. Viacerými tvrdými útokmi z druhej lopty prekvapil súpera svojou ľavačkou nahrávač Sušina. V poli si vzorne plnili povinnosti M. Olejár a J. Roman, zato obrana na sieti bola v prvom zápase často „deravá“ a nedôsledná. To sa zlepšilo v druhom zápase a počet zablokovaných lôpt pod nohami vranovských smečiarov značne stúpol. Mladí Vranovčania bojovali do konca, ale kolektívny výkon svidníckych volejbalistov a dva bloky A. Slivoviča v koncovke urobili rázny koniec ich snaženiu zdramatizovať zápas.

Zostava Svidník: Sušina, J. Roman, A. Slivovič, T. Kimák, M. Pavelčák, Fečko, libero M. Olejár (Bibko, M. Roman, Riško)

V súťaži nasleduje viac ako mesačná pauza, 17.1.2010 privíta Svidník Á-čko Humenného.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.