VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Prípravný turnaj našich juniorov v Humennom

Túto sobotu 22.08.2009 sa uskutočnil turnaj pod názvom Memoriál J. Varádyho v Humennom, za účasti družstiev Humenné A, Humenné B, Vranov, Stará Ľubovňa a nášho juniorského zástupcu VK Slávia Svidník.

Svidník v silnej konkurencii pod taktovkou Mgr. Juraja Cahajlu ako zastupujúceho trénera juniorov Mareka Ondrušeka obsadil konečné 4. miesto. V prvom zápase porazili mladí Svidníčania Vranov 2:1, no potom ťahali za kratší koniec, keď podľahli po dramatickom boji Starej Ľubovni 2:1. Tá sa stala konečnom zúčtovaní víťazom turnaja. Následne prehrali s Humenným A 2:0 a taktiež s Humenným B 2:1. Tento turnaj bol začiatkom letnej prípravy juniorov za neúčasti až piatich hráčov z minuloročnej základnej zostavy, ktorí si plnia školské povinnosti. Tím bol doplnený o dvoch kadetov Chavka a Kurilca, ktorí napriek tomu, že nehrávali kadetskú kategóriu, podali výborný výkon. Pri vyhlásení najlepších jednotlivcov turnaja bol na poste libera ocenený Marek Olejár.

Zostava:

Sušina, Olejár, Čičvara, Skasko, Labík, Chavko, Kurilec, Sopoliga.

Existujúce fotogalérie:

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.