VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V Starej Ľubovni víťazné ťaženie

V sobotu sa starší žiaci VK Slávia Svidník predstavili v odloženom druhom kole (z dôvodu učasti na turnaji vo Varšave) na palubovke v Starej Ľubovni. Tak ako v našom družstve tak aj v súperovom šarapatila chrípka a bolo veľmi otázne ako sa to prejaví na ihrisku.

VKM Stará Ľubovňa- VK Slávia Svidník 0:3 (-12, -14, -11)
VKM Stará Ľubovňa- VK Slávia Svidník 0:3 (-16, -18, -10)

V úvode prvého zápasu sme nezačali veľmi dobre, avšak príchodom D. Kimáka na podanie sme dokázali súperovi narobiť veľké problémy na príjme z čoho sme ťažili aj na sieti. Celý prvý zápas sa viedol v réžii našich chlapcov aj napriek niektorým školáckym chybám, ktoré sa v našej hre vyskytli.

V druhom zápase sa do našej hry vkradlo uspokojenie a súperovi sme pomáhali našimi nevynútenými chybami. Ale aj v tomto zápase sme dominovali na podaní a na sieti a to nám stačilo na hladké víťazstvo aj v našom druhom zápase.

Najlepším hráčom dvojstretnutia bol Dano Kimák.

Rozhodoval: Toporcer

Zostava: blokári: Pavol Olejár, Pavol Fulop, Marko Regrút, nahrávači:Edo Pinďar, smečiari: Daniel Kimak, Patrik Pavelčák, Marian Vitko, diagonálny hráč: Šimon Novák

Najbližšie sa naši chlapci predstavia v majstrovskom zápase na domácej pôde proti TJ Mladosť Poprad.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.