VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci VK Slávia Svidník aj proti Popradu opäť úspešní

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na domácej palubovke proti TJ Mladosť Poprad. V zápase nenastúpili kvôli ochoreniam Juraj Jurko a Šimon Novák, ale aj napriek tomu naši chlapci si v tomto zápase počínali úspešne.

VK Slávia Svidník-TJ Mladosť Poprad 3:0 (12, 5, 10)

VK Slávia Svidník-TJ Mladosť Poprad 3:0 (13, 16, 23)

V prvom zápase tohto dvojstretnutia chlapci hrali veľmi dobre. Dominovali na sieti, súperove ľahké podanie dobre prihrávali. Postupne sa na ihrisko dostali všetci chlapci a v pokojnom tempe doviedli zápas do víťazného konca.

V druhom zápase sme opať začali veľmi dobre avšak po prestriedaniach a uspokojení v našich radoch sme v treťom sete stavali súpera na nohy. Popradčania začali dôrazne podávať a nevedeli sme prihrať. Avšak aj napriek tomu sme zvládli koncovku tretieho setu a zápas vyhrali v pomere 3:0.Na ihrisku si dobre počínal aj najmladší hráč nášho družstva Alan Petrik, ktorý sa predstavil na poste nahrávača.

Najlepšími hráčmi dvojstretnutia boli kapitán družstva Paľo Olejár a Patrik Pavelčák.

Rozhodoval: Lachata Marián

Zostava: blokári: Pavol Olejár, Pavol Fulop, Marko Regrút; nahrávači: Edo Pinďar, Alan Petrik; smečiari: Daniel Kimak, Patrik Pavelčák, Jakub Miga, Patrik Čuma; diagonálny hráči: Marián Vitko

Najbližšie sa naši chlapci predstavia v majstrovskom zápase na domácej palubovke 5.decembra proti VK Šaca.