VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci VK Slávie Svidník na úvod víťazne

VK Slávia Svidník- VK Chemes Humenné B 3:0 (17,21,19)
VK Slávia Svidník- VK Chemes Humenné B 3:2 (-19,-24,18,14,11)

V uplynulú sobotu sa po prvý raz predstavili v novej sezóne na domácej palubovke starší žiaci VK Slávia Svidník. V prvom kole doma privítali hráčov VK Chemes Humenné B. V novotvoriacom kádri sa už nepredstavil Patrik Ščerba, ktorý spolu s Mirom Slivovičom sa stali hráčmi SOPM Trenčín.

V prvom zápase tohto dvojstretnutia sa chlapci predstavili vo veľmi dobrom svetle. Dobrým podaním sme súperovi robili veľké starosti. Hrali sme celé stretnutie veľmi koncentrovane a dosiahli víťazstvo v pomere 3:0.Svoju volejbalovú premiéru v majstrovskom zápase si odbil Palo Fulop, ktorý sa predstavil na poste blokára ale na ihrisku si počínal veľmi dobre. V prvom zápase sa darilo všetkým chlapcom.

V druhom stretnutí možno v podvedomí relatívneho hladkého víťazstva z prvého zápasu sme začali nekoncentrovane. Podanie bolo málo účinné, nedarilo sa nám na útoku, a ani v obrane sme si nedokázali poradiť s dorazom súperových hráčov. Obrat nastal až v závere tretieho setu, keď prišiel opäť dôrazný servis a celé stretnutie sme doviedli do víťazstva v tajbrejku. Najlepším hráčom dvojstretnutia bol kapitán družstva Paľo Olejár.

Rozhodoval: Lachata Marián

Zostava:

blokári: Pavol Olejár, Pavol Fulop, Marko Regrút; nahrávači: Edo Pinďar, Juraj Jurko; smečiari: Daniel Kimak, Patrik Pavelčák, Jakub Miga; diagonálny hráči: Šimon Novák, Marián Vitko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.