VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / 11. kolo juniori: Svidník - Humenné B

VK Slávia Svidník – VK Chemes Humenné „B“ 3:0 (21, 17, 19)

VK Slávia Svidník – VK Chemes Humenné „B“ 3:0 (26, 20, 23)

Rezerva Humenného sa po prekvapivom jednom víťazstve so Starou Ľubovňou dotiahla už len na rozdiel jedného bodu od štvrtého Svidníka, a tak po vzájomnom dvojzápase sa poradie v tabuľke mohlo premiešať. Domáci chlapci ale žiadne zmeny nepripustili a nestratili doma ani set.

Prvý zápas bol jasne v réžii Svidničanov, prevyšovali súpera vo všetkých herných činnostiach a po koncentrovanom kolektívnom výkone zaslúžene zvíťazili. Darilo sa stredovým hráčom, Fečkových 11 bodov výrazne pomohlo k presvedčivému k víťazstvu.

Do druhého zápasu hostia nastúpili ako vymenení, darilo sa im v obrane aj v útoku a po celý čas si udržiavali 3 – 4-bodový dištanc. Domáci však nespanikárili, hrali trpezlivo svoju hru a v dramatickej koncovke zvrátili aj nepriaznivý stav 21:24. Na hru svidníckych nádejí sa aj naďalej dalo pozerať, v koncentrácii poľavili až v samom závere zápasu, keď hostia nebezpečne stiahli ich vysoký náskok, tretí mečbal už našťastie slávisti premenili.

Zostava: VK Slávia Svidník: Fečko, Sušina, J. Roman, Slivovič, T. Kimák, M. Pavelčák, libero M. Olejár (M. Roman, Bibko), tréner M. Ondrušek

O dva týždne 7.2. nastúpi juniorka Svidníka doma proti Prešovu.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.