VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Kadeti: Humenné B - Svidník, 2. kolo

Kadeti volejbalového klubu Slávie Svidník si pripísali ďalšie víťazstvo, keď na palubovke Humenského „béčka“ celkom poľahky zvíťazili v oboch zápasoch. Zverenci nového trénera Róberta Franka sú po tak dvoch kolách stále bez prehry.

VK Chemes Humenné „B“ -VK Slávia Svidník 1:3 (-22,15,-18,-15)

Zostava VK Slávia Svidník: E. Pinďar 8 bodov, D. Kimák 3, D. Hnat 7, P. Olejar 13, P. Pavelčák 10, Š. Novák 13 ( libero M. Vitko, J. Jurko 1, M. Regrut 6, P. Fϋlöp, M. Krivka)

VK Chemes Humenné „B“ -VK Slávia Svidník 0:3 (-22,-15,-20)

Zostava VK Slávia Svidník: E. Pinďar 2 bodov, D. Kimák 14, D. Hnat 3, P. Olejar 11, P. Pavelčák 12, Š. Novák 7 ( libero M. Vitko, M. Regrut , M. Krivka 1)

Zhodnotenie dvojstretnutia, trénerom Róbertom Frankom: „Chlapci predviedli lepší výkon ako v Starej Ľubovni. Po úspešnom vstupe do zápasu prišiel útlm v druhom a na začiatku tretieho setu, a nevyzeralo to s nami veľmi dobre. Súper nám robil veľké problémy plachtiacim servisom, s ktorým sme sa veľmi ťažko vyrovnávali. Po zmenách v zostave, chalani dokázali prihrať, a oba zápasy sme dokázali úspešne dotiahnuť do víťazného konca. Chlapcov chcem pochváliť za bojovnosť, bez ktorej sa nedá vyhrávať. Ďalej má teší šírka kádra, pretože aj hráči z lavičky potvrdzujú svoju kvalitu. Do súťaže sme vstúpili úspešne, ale čaká nás ešte dlhá sezóna a množstvo práce, takže v žiadnom prípade sa nemôžeme uspokojiť.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.