VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Marek Malina novou posilou Svidníčanov

Po príchode Mateja Farona z Prešova, sa z metropoly Šariša sťahuje do Svidníka aj ďalší perspektívny volejbalista z Kežmarku. Je ním Marek Malina, ktorý sa uplynulú sezónu veľkou mierou postaral o priam senzačný postup Prešovčanov v semifinálovom boji o postup do finále, nad vtedy úradujúcim majstrom z hlavného mesta VKP Bratislava. Tento 21 ročný mladík sa výborným spôsobom zhostil úlohy zaskakujúceho univerzála za Laca Husára, ktorý nemohol po vzájomnej dohode VKP a Prešova nastúpiť proti VKP pri ich prípadnom vzájomnom duely. Husár bol v Prešove na hosťovaní práve z VKP Bratislava. „Malina je mladý a veľmi perspektívny volejbalista, čo predviedol už vo svojej prvej extraligovej sezóne. V Prešove mu skončilo hosťovanie a tak ako v prípade Farona sa aj on rozhodol pokračovať v kariére vo Svidníku. Jednanie s jeho materským klubom v Kežmarku bolo veľmi seriózne a zmluva na jeho prestup bola tak v prípade Farona rýchlo na svete. Sme radi, že je v našom klube, “ povedal športový riaditeľ Michal Kudla na margo príchodu Malinu. „Aj keď v Prešove hrával na poste univerzálneho hráča, tréner Jaroslav Vlk si ho vybral na post prijímajúceho smečiara, kde je ho uplatnenie určite väčšie,“ dodal Kudla.

Po už spomínanom Faronovi a Závackom, je Malina tretím volejbalistom z pod tatier, ktorý bude obliekať dres VK Slávia Svidník.

P.H.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.