VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Muži: Trenčín - Svidník, extraliga 17. kolo

Svidníčania porazili Slovenských juniorov rozdielom triedy

ATC COP Trenčín – VK Slávia Svidník 0:3 (-17,-22,-13)

Svidnícki volejbalisti robia svojmu mestu naďalej výbornú reklamu. V sobotu si z palubovky adepta na účasť v elitnej štvorke Trenčína odviezli už štrnáste víťazstvo v rade. Svojho súpera z centra olympijskej prípravy, ktorého hráči tvoria základnú skladbu Slovenskej juniorskej reprezentácii zvalcovali hladko v troch setoch. Týmto víťazstvom sa už v predstihu stali víťazmi základnej časti slovenskej extraligy. Tá sa v novom roku rozdelí na prvú štvorku, ktorú okrem Svidníčanov, VKP Bratislavy a práve Trenčína, doplní VK Chemes Humenné, ktorý nás, ako jediný Slovenský zástupca reprezentoval v stredoeurópskej lige. Do tejto skupiny všetci účastníci nastupujú od nuly. Druhú skupinu budú tvoriť ostatní extraligisti, ktorým sa body prenášajú zo základnej časti a navzájom sa pobijú o umiestnenie pred play-off a taktiež o zostup a baráž.

Zostava Svidníka: Feňo, Skasko, Faron, Drobňák, Malina, Tholt, libero Gut (bez striedania)

Tréner Jaroslav Vlk: „Chlapci zvládli predposledný zápas veľmi dobre a mladíkov z Trenčína v podstate k ničomu nepustili, aj keď sme z ich strany čakali oveľa väčší odpor, hlavne preto, že sme vedeli, ako je tento zápas pre nich dôležitý. Som ale veľmi, že sme to takto dobre zvládli, hlavne na podaní, ktorým sme súpera odtlačili od siete a znemožnili im samotnú rozohrávku. Trenčanov sme následne prinútili útočiť cez kolíky, ktoré sme si dobre postrážili. Naša hra mala na naše pomery, vysokú známku aj v samotnej hre v poli“.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.