VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Svidníčania v príprave tretí

Túto nedeľu sa uskutočnil dobre obsadený turnaj v Starej Ľubovni. Mimo domácich MVK Stará Ľubovňa, ktorí sú bez prehry na prvej priečke prvej ligy skupiny východ a tak majú namierené do najvyššej slovenskej súťaže, sa turnaja zúčastnili aj VK Chemes Humenné, VK PU Mirad Prešov a náš zástupca VK Slávia Svidník. Tréneri Kudla a Drobňák sa ale museli zaobísť ešte bez s virózou bojujúceho univerzála Martina Vokala, zraneného Tomaša Guta a po operácii doliečujúceho sa Michala Rajdugu. Svidníčania na turnaji obsadili tretie miesto s čím ale neboli veľmi spokojný, lebo hlavne prvý zápas proti majstrovi s pred dvoch rokoch Humennému mali rozohratý na víťazstvo.

1. zápas: VK Slávia Svidník- VK Chemes Humenné 1: 2 (24, -21, -15)

Slávisti boli počas celého zápasu viac ako len vyrovnaným súperom vicemajstrovi. Rozhodol až tiebreak, v ktorom naši nevyužili tri mečboli a tak skúsení Humenčania trestali s efektivity.

2. zápas: VK Slávia Svidník- VK PU Mirad Prešov 1: 2 (-23, 25,-7)

Na zápas sme nastúpili ihneď po odohratí zápasu s Humenným čo sa ukázalo ako najdôležitejšie pre priebeh tohto zápasu. Svidníčania sa v hlavách nevedeli vyrovnať z nepodareného výsledku z predchádzajúceho zápasu a robili množstvo chýb hlavne v poslednom sete.

3. zápas: VK Slávia Svidník- MVK Stará Ľubovňa 2: 0 (21, 15)

Posledný zápas bol v konečnom hodnotení zápasom o tretie miesto. Svidníčania v ňom jasne dominovali a zaknihovali si tak pohodlne víťaztvo.

Ostatné výsledky:

VK Chemes Humenné - MVK Stará Ľubovňa 2:0 (22, 22)
VK PU Mirad Prešov - MVK Stará Ľubovňa 2:0 (18, 14)
VK Chemes Humenné - VK PU Mirad Prešov 2:0 (21, 17)

Zostava: Kseňák, Závacký, Macko, Skasko, Škvarek, Drobňák, Németh, Barlík, Tholt, Soták

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.