VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci: St. Ľubovňa - Svidník, M SR O VY 1. kolo

V sobotu sa po prvýkrát v novej sezóne predstavili aj žiaci VK Slávia Svidník. Vo svojej premiére cestovali do Starej Ľubovne, kde nás čakal zdatný super a kde sa len tak ľahko nevyhráva.

VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 1:3 (-18,-15,15,-18)

Od úvodu prvého zápasu sa naši chlapci snažili udávať tempo hry ,ale super statočne bojoval, čo sa prenieslo do celkovej kvality zápasu. Na úvod sezóny to bol pekný zápas v podaní volejbalových nádeji oboch družstiev. Prvý aj druhy set sme zvládli veľmi dobre ,avšak v treťom sme poľavili v koncentrácii, čo super okamžite využil vo svoj prospech. Štvrtý set bol opäť pod našou taktovkou a získali sme pre seba prvé víťazstvo.

VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 1:3 (-19,-13,19,-18)

Druhy zápas bol kópiou toho prvého. Ak sme boli koncentrovaný mali sme navrch, ale stačila menšia strata koncentrácie a super ihneď dokázal našim chlapcom znepríjemniť situáciu. Naši chlapci sa prezentovali veľkou bojovnosťou a dobrou hrou na sieti a dobre sme podávali. Zápas však odhalil aj nedostatky na ktorých odstránení musíme ešte pracovať ,aby sa náš herný prejav zlepšoval.

Zostava: Juraj Jurko, Jakub Miga, Daniel Kimak, Alan Petrik, Marko Regrut, Martin Krivka, Adam Riško, Tomaš Goban, Tomaš Miščik, Michal Ščerba.

Najbližšie sa chlapci predstavia na volejbalovom turnaji vo, Varšave kde cestujeme na pozvanie prezidenta volejbalového klubu MOS WOLA WARSZAWA p. Kryštofa Zimnickeho.

Ďalší súťažný zápas odohráme o dva týždne v Humennom, kde sa stretneme s miestnym béčkom.

m.v.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.