VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci: Humenné B - Svidník, M SR O VY 2. kolo

Žiaci Slávie proti rezerve Humenného opäť dvakrát úspešne

V sobotu sa v druhom kole predstavili žiaci VK Slávia Svidník, keď cestovali do Humenného ,kde odohrali svoje dvojstretnutie s miestnym béčkom.

VK Chemes Humenné "B" - VK Slávia Svidník 0:3 /-11,-15,-10/

Od úvodu stretnutia bolo evidentné ,že naši chlapci nenechajú nič na náhodu a s chuťou sa pustili do súpera ,ktorému robilo najväčšie problémy naše podanie. V zápase sa predstavili všetci hráči a odviedli dobrý výkon.

VK Chemes Humenné "B" - VK Slávia Svidník 0:3/-11,-14,-14/

Podobne ako v prvom zápase, aj v druhom stretnutí naši chlapci dominovali na ihrisku vo všetkých herných činnostiach a bez väčších problémov doviedli zápas do víťazného konca. Opäť dostali príležitosť všetci chlapci,a potvrdili svoju stúpajúcu výkonnosť.

Zostava: Juraj Jurko,Jakub Miga,Daniel Kimák ,Alan Petrik,Marko Regrút,Martin Krivka,Adam Riško,Tomáš Goban,Tomáš Miščík,Michal Ščerba.

V treťom kole sa chlapci predstavia na domácej palubovke v sobotu o 10,00, keď odohrajú svoje stretnutie proti VK Košice Šaca v telocvični na ZŠ Karpatskej.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.