VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci: Humenné A - Svidník, M SR O VY 4. kolo

V Humennom dva rozdielne zápasy

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na pôde favorita súťaže v Humennom, kde odohrali svoj dvojzápas s miestnym áčkom.Naši chlapci nastupovali na zápas s odhodlaním pobiť sa so súperom o body a vytvoriť si dobrú pozíciu pred domácim stretnutím s Vranovom.

VK Chemes Humenné A - VK Slávia Sviník 3:0 (15, 21, 21)

Prvý zápas nás napriek odhodlaniu zastihol nekoncentrovaných. Nedokázali sme spraviť príjem, čo súper využil a poľahky získaval bod po bode. Okrem príjmu nám v zápase chýbalo sebavedomie a naše smeče končili väčšinou v aute. Keď sme ako-tak držali so súperom krok prišlo zas pokazené podanie, čo nás postupne zrážalo do kolien a tak súper hladko zvíťazil.

VK Chemes Humenné A - VK Slávia Svidník 1:3 (9, -15, -15, -20)

Druhý zápas sme začali ešte horšie ako prvý. Boli sme ustráchaní, chceli sme hrať na istotu, ale s takým súperom to jednoducho nešlo. V druhom sete sme konečne prestali chybiť na podaní, začalo sa nám dariť aj v útoku, ale hlavne nás naštartovala hra na bloku, keď súper mal obrovské ťažkosti s našou obranou na sieti a ich tvrdé smeče končili pod ich nohami. Postupne sme sa zbavili strachu a nervozity a presvedčili sme sa, že každý zápas sa dá zvládnuť aj s relatívne silnejším súperom. Výborným výkonom sa prezentovali hlavne naši blokári /Regrút, Krivka/ a mladý diagonálny hráč /Goban/. Za predvedený výkon v druhom zápase si chlapci zaslúžia pochvalu.

Zostava: Juraj Jurko, Daniel Kimak, Tomáš Goban, Alan Petrik, Marko, Regrút, Martin Krivka, Jakub Miga, Tomáš Miščík.

Najbližšie sa chlapci predstavia na volejbalovom turnaji vo Vranove a v januári doma privítajú ďaľšieho ašpiranta na postup družstvo Vranova.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.