VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci proti Vranovu bez zaváhania

VK Slávia Svidník- MŠK Vranov n. Topľou A 3:0 (17, 19, 12)
VK Slávia Svidník- MŠK Vranov n. Topľou A 3:0 (8, 5, 24)

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na domácej palubovke proti MŠK Vranov “A”. Chlapci nastupovali na zápas s cieľom nestratiť ani set aby ich šanca hrať na M SR, ktoré sa budú konať vo Svidníku v dňoch 14-15.mája stále bola reálna.

Napriek tomu , že sme nehrali v kompletnej zostave sa chlapci snažili podať čo najlepší výkon. Avšak nie vždy sa nám to darilo. V zápase sme striedali dobré okamžiky so slabšími. Avšak tým že sme v jednotlivých setoch stále od súpera odskočili mohli sme si dovoliť aj niektoré chyby. Najdramatickejší bol priebeh tretieho setu druhého zápasu keď sme súpera podcenili a im sa začalo dariť. Napriek tomu že súper viedol už o 5 bodov dokázali sme v koncovke zabrať a s odretými ušami doviesť celý zápas do víťazstva v pomere 3:0.

Rozhodoval: Lachata Marián

blokári: Patrik Pavelčák, Pavol Fulop, Marko Regrút
nahrávač: Juraj Jurko
smečiari: Daniel Kimak, Jakub Miga, Olejár Pavol
diagonálny hráči: Alan Petrik, Šimon Novák

Najbližšie sa naši chlapci predstavia v majstrovskom zápase o týždeň vo Vranove proti miestnemu “béčku”.