VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniori na prípravnom turnaji vo Vranove

Juniori VK Slávia Svidník sa v uplynulú sobotu predstavili na prípravnom turnaji vo Vranove, kde sa postupne stretli s družstvami Vranova, Humenného a Prešova. Hralo sa na tri hrané sety, pričom zisk setu znamenal aj zisk bodu do konečnej tabuľky. Po turnaji vo Vyšnom Orlíku a Vyhniach to bol pre mladých Svidníčanov tretí turnaj v prípravnom období. Svidnícke nadeje sa vo Vranove predviedli vo veľmi dobrom svetle a po dobrých výkonoch dokázali byť vyrovnaným súperom všetkým zúčastneným družstvám, aj keď vekovo je väčšina chlapcov spod Dukly ešte v kategórii kadetov, ba dokonca žiakov. Po zisku štyroch bodov obsadili hráči VK Slávia Svidník v konečnom zúčtovaní tretie miesto. Víťazom turnaja sa stalo družstvo Vranova, druhý bol Prešov a na poslednom štvrtom mieste skončilo družstvo Humenného.

Výsledky:

VK Slávia Svidník – Vranov 1:2 (-23, -19, 16)
VK Slávia Svidník – Humenné 2:1 (21, 18, -15)
VK Slávia Svidník – Prešov 1:2 (-14, -19, 16)

VK Slávia reprezentovali:

J. Jurko, E. Pinďár, M. Krivka, Š. Novák, P. Fülöp, M. Regrút, D. Hnat, P. Pavelčák, P. Ščerba, T. Goban, P. Olejár, L. Koudelka, M. Miščík, libero M. Kurilec, as. trénera: R. Paňko, tréner: R. Franko

Mladí Svidníčania sa ešte pred samotným začiatkom súťaže zúčastnia domáceho turnaja, ktorý sa uskutoční dňa 1. októbra 2011 v športovej hale.

Súvisiace fotogalérie

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.