VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Kadeti Svidníka uspeli v Humennom bez straty setu

Kadeti VK Slávia Svidník sa v 5. kole aktuálneho súťažného ročníka predstavili v dvojzápase na palubovke ŠK Chemes Humenné „B“. V doterajších šiestich vystúpeniach nepoznali zverenci trénera Róberta Franka trpkosť prehry. Túto skutočnosť mali v pláne potvrdiť aj v zápasoch proti humenskému „béčku“, ktoré sa nachádza na predposlednom mieste v tabuľke. Tento zámer sa napokon kadetom Svidníka podarilo aj do bodky naplniť, keď domácim v oboch zápasoch nedali ani najmenšiu šancu a zvíťazili dvakrát pomerom 3:0. Do tabuľky si tak Svidníčania pripísali ďalších šesť bodov a sú na jej čele stále bez prehry, čo svedči o tom, že svidníckej mládeži sa pod vedením trénera R. Franka darí veľmi dobre.

1. zápas: ŠK Chemes Humenné – VK Slávia Svidník: 0:3 (-8, -15, -14)

Zostava VK Slávia Svidník: Pinďar, Ščerba, Krivka, Kimák, Goban, Novák (libero Vitko, Olejár, Pavelčák, Fülöp, Regrút, Jurko)

2. zápas: ŠK Chemes Humenné – VK Slávia Svidník: 0:3 (-10, -13, -22)

Zostava VK Slávia Svidník: Pinďar, Ščerba, Krivka, Kimák, Goban, Novák (libero Vitko, Olejár, Pavelčák, Fülöp, Regrút, Jurko) Tréner R. Franko

Tréner R. Franko: „V dnešnom dvojzápase v Humennom sme potvrdili úlohu favorita, pretože káder Humenného „B“ tvoria takmer výlučne žiaci. Chlapci si tak v oboch zápasoch z chuti zahrali, pričom šancu ukázať sa dostal každý z nich. Navyše sme si ešte mohli dovoliť u niektorých hráčoch vymeniť aj pozície na ihrisku. Oba zápasy sme teda úspešne zvládli, pričom s ich priebehom a s výsledkami som veľmi spokojný.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.