VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Sériu vo Svidníku otvorí operný spevák Igor Kucer

VK Slávia Svidník vstupuje do najdôležitejšej časti sezóny. Po celkovom víťazstve základnej časti a 3. mieste v nadstavbe chcú hráči, realizačný tím a vedenie klubu nadviazať na výborne rozbehnutý ročník aj v play off. Štvrťfinálovým súperom Svidníčanov bude STU Bratislava a vo všeobecnosti sa očakáva volejbalovo atraktívna séria. Keďže play off neponúka iba športový rozmer, ale má aj spoločensky vysoko pridanú hodnotu, rozhodli sa funkcionári VK Slávia začať sobotňajší duel v slávnostnom duchu. Na ich pozvanie zaspieva slovenskú hymnu operný spevák Igor Kucer. „Play off je vždy športovou udalosťou a preto sme sa rozhodli zvýrazniť jeho slávnostný charakter. Oslovili sme svidníckeho rodáka Igora Kucera s prosbou, či by otvoril sériu s STU hymnou a sme radi, že naše pozvanie prijal. Veríme, že spolu s jeho podporou a fanúšikmi vytvoríme v hale elektrizujúcu atmosféru, ktorá sa premietne aj do úspešného merania síl na palubovke,“ uviedol prezident VK Slávia Svidník Pavel Olejár.

Druhým prekvapením pre priaznivcov Svidníka je limitovaná edícia klubových šálov, ktorou si chcú v klube pripomenúť víťazstvo základnej časti. V prvej polovici sezóny si zverenci trénera J. Vlka zaknihovali štrnásť víťazných zápasov za sebou a pre klub vybojovali historický úspech. Cena šálu s nápisom „Víťaz základnej časti Slovenskej extraligy 2010/2011“ je 3,50 EUR. „S každou výhrou v základnej časti záujem o volejbal vo Svidníku stúpal. Viac pozornosti nám začala venovať nielen fanúšikovská obec, ale tiež odborná verejnosť. Víťazstvo základnej časti má pre nás veľkú hodnotu a preto sme si tento úspech chceli pripomenúť aj takouto formou,“ zdôraznil P. Olejár.

Imrich Makó

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.