VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V premiérovom dvojzápase novej sezóny žiaci VK Slávia Svidník uspeli

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na pode žiakov Vranova kde si zmerali sily s miestnym družstvom.

Cieľom našich chlapcov bolo podať v zápase čo najlepší výkon.

MŠK Vranov n.T - VK Slávia Svidník 0:3/-21,-14,-12/
MŠK Vranov n.T - VK Slávia Svidník 0:3/-23,-18,-24/

Chlapci nastúpili na zápas veľmi koncentrovane. Súper, ktorý vyzeral sebavedomo bol prekvapený z našej hry.V prvom sete sme hrali veľmi dobre až do momentu,keď prišiel na podanie súperov nahrávač ,s ktorého podaním sme si nevedeli poradiť.V druhom a treťom sete sme sa vyhli zaváhaniam ,čo sa prejavilo aj na skóre druhého a tretieho setu.V druhom zápase sa súper viac skoncentroval ,nám sa prestalo dariť na servise a zápas napriek jednoznačnému víťazstvu bol vyrovnaným súbojom.Novotvoriace sa družstvo žiakov sa v prvom kole predstavilo sympatickým herným prejavom a vedené svojím kapitánom Tomášom Gobanom predviedlo pekný volejbal.Za predvedený výkon si všetci hráči zaslúžia pochvalu. Za zmienku stojí ,že chlapci nastúpili v nových dresoch ktoré "pokrstili" víťazstvom a výborným výkonom.

Zostava: Tomáš Goban, Jakub Miga, Tomáš Miščík, Adam Riško, Alan Petrík, Michal Ščerba, René Koudelka, Richard Gajdoš, Patrik Janovič, Ján Harhovský, Šimon Gula, Stanislav Hvozda.

Najbližšie sa žiaci VK Slávia Svidník predstavia na domácej palubovke proti ŠK Chemes Humenné "B"

Marian Vitko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.