VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Dve víťazstvá po výbornom výkone

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník po prvýkrát predstavili na domácej pôde proti rovesníkom VKM Stará Ľubovňa.V tomto dvojzápase sa očakával vyrovnaný priebeh, keďže na seba narazili prvé dve družstvá tabuľky.

VK Slávia Svidník-VKM Stárá Ľubovňa 3:0 (26,23,13)
VK Slávia Svidník-VKM Stárá Ľubovňa 3:0 (10,11,17)

Tak ako sa očakávalo vyrovnané stretnutie, tak sa aj zápas vyvíjal v priebehu prvých dvoch setoch, ktoré sme doviedli v koncovke do víťazstva.Týmto sme dokázali zlomiť odpor súpera a tretí set sme získali bez problémov.

V druhom zápase súper už nedokázal klásť väčší odpor a zápas sme bez väčších problémov získali vo svoj prospech.V zápasoch sme veľmi dobre podávali,s čím sa súper veľmi ťažko vyrovnával.Zápas sa hral vo veľmi dobrej atmosfére a pred zrakmi mnohých fanúšikov.

Zostava:Tomáš Goban,Jakub Miga,Tomáš Miščík,Adam Riško,Alan Petrík,Michal Ščerba,René Koudelka,Richard Gajdoš,Patrik Janovič,Damján Cuprišin,Stanislav Hvozda,Šimon Gula.

Rozhodoval: Smolko

Najbližšie sa žiaci predstavia na turnajoch na SŠ vo Svidníku,vo Vranove a Bialsko-Biala.

Marian Vitko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.