VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci: Svidník - Vranov, M SR O VY 5. kolo

S Vranovom zápasová remíza

V sobotu žiaci VK Slávia Svidník privítali na domácej palubovke jedného z ašpirantov na postup na Majstrovstvá SR družstvo MŠK Vranov nad Topľou. Bol to zápas druhého s tretím a mohol veľa napovedať o postupových šanciach pred odvetnou časťou súťaže.

VK Slávia Svidník - MŠK Vranov 2:3 (-23,-11,20,19,-13)
VK Slávia Svidník - MŠK Vranov 3:0 (9,23,18)

Prvý zápas nás napriek odhodlaniu zastihol v nie najlepšej forme. Nehrali sme dobre v útoku a ani naše podanie nebolo také, s ktorým by mal súper problémy. Až od druhého setu príchodom Jakuba Migu, ktorý nastupoval na zápas so sebazaprením sme dokázali sťažiť súperovi príjem a zápas zdramatizovať. V piatom sete, ktorý sa pre nás nevyvíjal zle /9:6,12:10 v náš prospech/sme v koncovke nedokázali zložiť loptu čo nás stálo víťazstvo.

Druhý zápas bol z našej strany lepší najmä na podaní ,bloku a vyvarovali sme sa nevynútených chýb. V prvom sete súpera načal podaním J.Miga.
V druhom sme sa uspokojili čo súper okamžite využil a vo svoj prospech sme ho získali až po veľmi dramatickej koncovke. Tretí set sme držali od úvodu v rukách a tak sme v druhom zápase relatívne hladko zvíťazili. Škoda prehratého úvodného zápasu, ktorým sme si mohli viac otvoriť dvierka k postupu. Ďalším dôležitým zápasom v boji o postupové miesta bude duel so Starou Ľubovňou 5.februára 2011.

Zostava: Juraj Jurko, Daniel Kimak, Tomáš Goban, Alan Petrik, Marko Regrút, Martin Krivka, Jakub Miga, Tomáš Miščík, Adam Riško, Ján Harhovský, Tomáš Pavúk, Michal Ščerba.

Rozhodoval: Martin Smolko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.