VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci: Svidník - Humenné B, M SR O VY 7. kolo

Proti rezerve Humenného dve hladké víťazstvá

V sobotu sa v 7. kole predstavili žiaci VK Slávia Svidník na domácej palubovke, proti rezerve Humenného.

VK Slávia Svidník-VK Chemes Humenné "B" 3:0 /21,12,11/

Chlapci v tomto dvojzápase potvrdili úlohu favorita. V zápase sa na palubovke predstavili všetci chlapci, ale napriek niektorým chybám podali bojovný a zodpovedný výkon.problémy sme mali len v prvom sete, kým sme sa dostali do tempa. Ďaľšie dva sety boli našou jednoznačnou záležitosťou a zápas sme vyhrali hladko 3:0.

VK Slávia Svidník-VK Chemes Humenné "B" 3:0 /13,15,12/

V druhom zápase sme hrali takisto zodpovedne a nenechali sme nikoho na pochybách, že všetky sety tohto zápasu budú našou jednoznačnou záležitosťou. Opäť sa na ihrisku predstavili všetci chlapci a svojim výkonom potvrdili, že tréningová práca sa vypláca v podobe víťazstiev.

Zostava: Juraj Jurko, Jakub Miga, Alan Petrik, Marko Regrút, Martin Krivka, Tomáš Goban, Adam Riško, Tomáš Miščík, Michal Ščerba, Ján Harhovský, Tomáš Pavúk.

Rozhodoval: Pavelko

V dňoch 25-26.februára sa naši žiaci predsavia v tvrdej konkurencii slovenských a poľských družstiev na domácej pôde v medzinárodnom turnaji "O Pohár primátora mesta Svidník".

V ôsmom kole privítame na domácej palubovke žiakov z VK Košice Šaca.

M.V.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.