VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci VK Slávia Svidník opäť po roku účastníkom Majstrovstiev Slovenska

V sobotu sa v 9 . kole Majstrovstiev Slovenska oblasť východ predstavili žiaci VK Slávia Svidník na domácej palubovke proti rovesníkom z VK Chemes Humenné "A". V zápase sa rozhodovalo o postupových ambíciách obidvoch družstiev, takže každý detail rozhodoval o výsledku zápasu a vytúženom postupe na Majstrovstvá Slovenska. Na zápas sme nastupovali s cieľom uhrať aspoň jedno víťazstvo, ktoré by nám pootvorilo dvierka účasti na Majstrovstvách SR.

VK Slávia Svidník - VK Chemes Humenné "A" 3:0 (18,10,13)

V prvom zápase súper ostával v úžase nad našou obranou, ktorou sme ich dostávali do role štatistov. Chlapci povzbudzovaní svojimi FANS, ktorých by závideli aj niektoré extraligové kluby išli jednoznačne za svojim cieľom a nenechali nikoho na pochybách, že to svojou účasťou na M-SR myslia vážne. Výbornou hrou na sieti a dobrým podaním sme súperovi dokázali znepríjemniť hru natoľko, že zápas sme poľahky doviedli do víťazného konca.

VK Slávia Svidník - VK Chemes Humenné "A" 3:1 (20,19,-21,14)

Súper v tomto zápase sa snažil robiť, čo sa dalo, ale bez svojho prvého nahrávača len ťažko mohli odolávať našim útokom. V zápase dostali príležitosť všetci hráči, ktorí potvrdili, že majú obrovskú chuť sa zdokonaľovať a boli príjemným prekvapením, keď s doterajším lídrom dokázali hrať vyrovnanú partiu.

Chlapci si svojou predvedenou hrou zaslúžene vybojovali postup na M-SR, kde sa budú snažiť reprezentovať svoj klub čo najlepšie, tak ako tomu bolo počas celej sezóny.

Zostava: Juraj Jurko, Jakub Miga, Daniel Kimák, Alan Petrik, Marko Regrút, Martin Krivka, Tomáš Goban, Adam Riško, Tomáš Miščík, Michal Ščerba, Ján Harhovský.

Rozhodoval: Tomáš Chavko

V poslednom kole sa chlapci predstavia 9.apríla na pôde rovesníkov MŠK Vranov n. Topľou.

M.V.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.