VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Rezerva svidníckych volejbalistov s dvomi víťazstvami

Juniorský Majster Slovenskej republiky pre súťažný ročník 2011/2012 vstúpil do nového ročníka 1. ligy mužov skupiny Východ s domácou prehrou s Vranovom 1:3 a 0:3. S účastníkom minuloročnej baráže o postup do Extraligy, však mladí Svidníčania, u ktorých kostru základnej zostavy tvoria vekovo ešte len talentovaní kadeti, sa prehra tak trocha dala aj čakať. No po minulotýždňových dvoch prehrách v Košiciach 3:0 a 3:2 (v druhom viedli Slávisti už 0:2) sa v sobotňajšom dvojzápase aj mladí Svidníčania môžu tešiť z pocitu víťazstva, keď si po hladkom priebehu poradili s „béčkom“ Starej Ľubovne dva krát 3:0.  Vychádzajúce volejbalové nádeje môžete vidieť už túto sobotu 3.11.2012  športovej hale, keď  11.00 a 13.00 hod na domácej palubovke zmerajú sily s Humenskou rezervou.       

VK Slávia Svidník „B“- VKM Stará Ľubovňa „B“ 3:0 (21,12,19)

VK Slávia Svidník „B“- VKM Stará Ľubovňa „B“ 3:0 (17,20,18)

Tréner R. Franko po zápase:V prvom rade chcem chlapcov pochváliť hlavne za prístup k tomuto dvojstretnutiu. Boli koncentrovaní, odhodlaní a bolo na nich vidieť, že sa chcú popasovať o vôbec prvé víťazstvo v 1. lige mužov skupiny Východ. Som veľmi rád, že sa nám to aj podarilo a na domácej palubovke sme po pomerne hladkom priebehu nestratili ani set. Aj keď v poslednej dobe sme sa dosť natrápili hlavne na prihrávke, v tejto konfrontácii to nebolo až tak cítiť a po dobrom servise sme si dokázali aj konečne pomerne dobre prihrať. Ešte raz chcem chlapcov pochváliť, pretože to odhodlanie, s ktorým sme do zápasu išli a ich prístup aj počas celotýždňového tréningového procesu sa vyplatil a opäť raz ukázal, že to čo si každý z nich z tréningu odnesie, to počas zápasu využije. S výsledkom som spokojný, ale musíme na sebe ďalej tvrdo pracovať“.

Zostava Svidník: Jurko, Slivovič, Hnát, Čupka, Lamanec, Krivka, Pavelčák, Regrut, Miščík, Janovič,  libero Vitko . Tréner Franko

                                                                                                                                                              -red-

Súvisiace fotogalérie

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.