VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Kadeti zatiaľ nestratili ani set

Kadeti zatiaľ nestratili ani set

Volejbaloví kadeti VK Slávia, štartujúci v súťaži majstrovstiev SR oblasti Východ, odohrali v nedeľu svoj druhý majstrovský dvojzápas
v tomto súťažnom ročníku. Ani tentoraz nezaváhali a v doterajších štyroch zápoleniach nestratili ani set.

VK Slávia Svidník - VK Chemes Humenné „B“ 3:0 (16, 23, 18)
VK Slávia Svidník – VK Chemes Humenné „B“ 3:0 (23, 22, 22)

Na zápasovej súpiske kadetov boli títo hráči: Š. Gula, R. Gajdoš, M. Ščerba, M. Regrút, T. Miščík, P. Janovič, M. Krivka, M. Čupka, P. Lamanec, N. Koreň, J. Jurko, J. Miga.

Tréner Róbert Franko obidva súboje zhodnotil týmito slovami:
„Súper nastúpil pod hlavičkou B – mužstva, hoci je to najlepší kadetský výber Humenného. Rovnaké zmeny v označení A a B mužstva urobili aj v kategórii žiakov. Musím chlapcov za dnešný výkon len a len pochváliť. Od rozcvičky až po mimozápasové povinnosti po stretnutí boli maximálne disciplinovaní, čo bolo vidieť aj na samotnej hre. Určite sa nejaké chybičky vyskytli, no kolektívnym výkonom, húževnatosťou a chcením sme dokázali súpera zdolať. Až na posledný set druhého zápasu sme v každom prehrávali o 3-4 body, no chlapci sa dokázali zomknúť a v ich výkone bola viditeľná enormná chuť po víťazstve. S dnešným výkonom