VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniori Svidníka zdolali Prešov bez straty setu

V sobotu 4.2.2012 privítali juniori VK Slávia Svidník v rámci 12. kola 1. ligy skupiny Východ na domácej palubovke štvrtý Prešov. Svidníčania si chceli v tomto dvojzápase napraviť chuť po predchádzajúcich dvoch prehrách vo Vranove. Prešovčania naopak mohli vo Svidníku iba prekvapiť, keďže oboch súperov delil v tabuľke pred týmto kolom priepastný 29 bodový rozdiel. Favoritom stretnutia tak boli domáci volejbalisti, ktorí si po ňom chceli ešte viac upevniť svoju vedúcu pozíciu. To sa im napokon aj podarilo:

1. zápas: VK Slávia Svidník - VK Mirad PU Prešov: 3:0 (17, 19, 26)

Zostava VK Slávia Svidník: Jurko 4, Hnát 10, Krivka 7, Regrút 2, Červeňák 19, Slivovič 17 (libero Vitko, Novák 1, Goban)

2. zápas: VK Slávia Svidník - VK Mirad PU Prešov: 3:0 (23, 21, 22)

Zostava VK Slávia Svidník: Jurko 1, Hnát 1, Krivka 2, Novák 4, Červeňák 14, Slivovič 21 (libero Vitko, Goban 7) Tréner R. Franko

Tréner VK Slávia Svidník R. Franko: "Na domácej palubovke sme privítali družstvo Prešova, ktoré pricestovalo pod vedením nového trénera, ktorý pôsobí pri tamojšej juniorke už zhruba jeden mesiac. Nás aj naďalej sužovali zdravotné problémy rôzneho charakteru, čo malo za následok, že viacerí hráči takmer dva týždne poriadne netrénovali. Navyše sme taktiež absolvovali aj lyžiarský výcvik, po ktorom niektorých hráčov postihli rôzne virózy a tak dnes mnohí nastúpili so sebazaprením. Na základe toho sa dal očakávať určitý priebeh oboch duelov, čo sa nakoniec aj potvrdilo. Spravili sme totiž veľa nevynutených chýb, a hoci útočnosť bola omnoho viac na našej strane ako u súpera, tak práve naše početné chyby v útoku spôsobili, že zápasy boli pomerne napínavé a v každom sete sme museli bojovať naplno až do konca. Práve preto, že sa chalani na ihrisku vytrápili a v jednotlivých setoch ukázali značnú vôľu po víťazstve im patrí z mojej strany poďakovanie. Na tieto situácie je však potrebné dať si pozor, pretože výkon dnes nebol ideálny a pri takomto počasí musíme dbať na zdravotný stav, pretože v konečnom účtovaní nás to môže veľmi mrzieť."

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.