VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniori VK Slávia Svidník vstúpili do nového roku víťazne

V 10. kole 1. ligy juniorov cestovali hráči VK Slávia Svidník k dvojzápasu na palubovku Starej Ľubovne, ktorej v tabuľke pred zápasom patrilo posledné miesto s jednobodovým mankom na Prešov. Naopak hostia zo Svidníka boli pred zápasom jednoznačne na prvom mieste a to so šestnásťbodovým náskokom pred druhým Humenným. Karty tak boli jasne rozdané. Stará Ľubovňa musela vyhrať aspoň jeden duel, aby sa dostala z posledného miesta v tabuľke. Favoritom dvojzápasu však boli Svidníčania, ktorí napokon túto svoju úlohu pod vedením trénera Róberta Franka aj potvrdili.

1. zápas: Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník: 1:3 (19, -22, -17, -17)

Zostava VK Slávia Svidník: J. Jurko 3, T. Červeňák 12, Š. Novák 9, D. Hnat 10, M. Slivovič 31, M. Krivka 3 (libero M. Vitko, E. Pinďár, P. Pavelčák 2, P. Olejár)

2. zápas: Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník: 0:3 (-21, -11,-22)

Zostava VK Slávia Svidník: J. Jurko 6, T. Červeňák 19, Š. Novák 3, D. Hnat 3, M. Slivovič 12, M. Krivka 5 (libero M. Vitko, M. Regrut 2, P. Pavelčák 2) Tréner R. Franko

Tréner VK Slávia Svidník R. Franko: „Po dlhšej prestávke, ktorá bola spôsobená sviatkami sa opätovne rozbehli zápasy juniorskej ligy a nás hneď na úvod čakal pomerne náročný dvojzápas v Starej Ľubovni, pretože ak si jej hráči chceli udržať nádej na postup, tak povinnosť im v tomto prípade velila v oboch zápasoch bodovať, resp. získať čo najviac bodov. My sme vedeli, že dôležitý bude najmä prvý duel, v ktorom sa hral veľmi dobrý volejbal, ktorému nechýbali pekné momenty na oboch stranách. Prvý set sme síce prehrali, ale potom som urobil zmeny na postoch jednotlivých hráčov, keďže sme nastúpili bez univerzálneho hráča P. Ščerbu, ktorého bolo potrebné nejako nahradiť. To napokon prinieslo svoje ovocie, pretože od tohto momentu sme už nestratili ani jeden set a pripísali sme si dôležitých šesť bodov do tabuľky. V tomto dvojzápase za nás premiérovo nastúpila aj nová posila, ktorou je M. Slivovič. Ten sa v oboch zápasoch predviedol veľmi dobrým výkonom. Chlapcom sa chcem samozrejme za predvedený výkon poďakovať a pevne verím, že budeme takto pokračovať aj naďalej.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.