VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Kadeti Svidníka proti Starej Ľubovni bez zaváhania

V nedeľu 22. 4. 2012 privítali kadeti VK Slávia Svidník na domácej palubovke v rámci predposledného 13. kola kadetskej súťaže celok Starej Ľubovne. Favoritom dvojzápasu boli domáci Svidníčania (60 bodov), ktorí v doterajšom priebehu súťaže ešte neokúsili trpkosť prehry, pričom v tabuľke bol medzi nimi a šiestou Starou Ľubovňou (13 bodov) priepastný 47 bodový rozdiel. V tomto dvojzápase však išlo Svidníku o veľa, pretože druhé Humenné „A“ (54 bodov) na neho pred vzájomným dvojzápasom strácalo iba šesť bodov, a teda ak si hráči Svidníka chceli udržať odstup od svojho prenasledovateľa, tak v tomto dvojstretnutí museli jednoznačne bodovať.

1. zápas: VK Slávia Svidník – VKM Stará Ľubovňa: 3:0 (13, 19, 19)

Zostava VK Slávia Svidník: Jurko 2, Goban 6, Novák 8, Krivka 8, Čupka 10, Pavelčák 10 (libero Vitko, Regrút 1, Lamanec 2, M. Ščerba 2, Olejár)

2. zápas: VK Slávia Svidník – VKM Stará Ľubovňa: 3:0 (18, 10, 17)

Zostava VK Slávia Svidník: Jurko 9, M. Ščerba 3, Novák 8, Krivka 4, Čupka 2, Goban 14 (libero Vitko, Pavelčák 7, Lamanec 5, Regrút) Tréner R. Franko

Tréner VK Slávia Svidník R. Franko: „Pre nás bol v tomto dvojzápase veľkou motiváciou fakt, že ak by sme zvíťazili v oboch zápasoch bez straty setu, tak už pred posledným kolom, ktoré sa odohrá o týždeň v Humennom (dvojzápas s Humenným „A“) by sme sa mohli stať víťazom oblasti Východ v kategórií kadetov. To sa nám v konečnom účtovaní napokon aj podarilo dosiahnuť. Naši hráči boli totiž v oboch zápasoch dostatočne motivovaní, koncentrovaní a navyše sa u nich prejavila veľká bojovnosť, čo sa automaticky odzrkadlilo aj na celkovej hre družstva na palubovke a samozrejme aj na výsledkoch jednotlivých duelov. S predvedeným výkonom som spokojný, i keď Stará Ľubovňa je momentálne úplne inde ako my a veľmi nás dnes nepreverila, no aj napriek tomu sme podali zodpovedný a dobrý výkon, súpera sme nijako nepodcenili a to si vážim najviac.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.