VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Zápasová remíza proti Humennému

Zápasová remíza proti Humennému. V sobotu žiaci VK Slávia Svidník privítali na domácej palubovke rovesníkov z Humenného.Hostia k postupu na MSR potrebovali získať aspoň jeden bod.Naši chlapci mali postup v hrsti a zápas brali ako prípravu na MSR

VK Slávia Svidník-VK Chemes Humenné A 0:3 (-23,-17,-19)

VK Slávia Svidník-VK Chemes Humenné A 3:1 (13,14,-15,21)

V prvom zápase sme začali dobre, avšak nezvládli sme koncovku setu, čo nás trošku poznačilo v ďaľšom priebehu zápasu.Odišiel nám servis,následne sme chybovali na prihrávke, kde sme si nevedeli poradiť so súperovým servisom.Humenčania nás zatlačili a ľahko získali prvý zápas pre seba. V druhom zápase hostia poľavili v koncentrácii,my sme začali lepšie podávať a obraz hry sa na ihrisku zmenil v náš prospech.V treťom sete opäť hostia dominovali.Štvrý set bol vyrovnaný avšak koncovka patrila našim chlapcom a tak sme získali zápas vo svoj prospech v pomere 3:1.

Zostava: Tomáš Goban, Tomáš Miščík, Martin Čupka, Adam Riško, Alan Petrík, Michal Ščerba, Richard Gajdoš, Patrik Janovič, Jakub Miga, Šimon Gula, René Koudelka, Stanislav Hvozda.

Rozhodoval: Smolko Najbližšie sa chlapci predstavia 5.mája 2012 na turnaji o pohár KV SVF. Marian Vitko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.