VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Zápasová remíza v Humennom

V sobotu sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na pode žiakov z Humenného kde si zmerali sily s miestnym "A"družstvom. Cieľom našich chlapcov bolo podať v zápase čo najlepší výkon.

Chemes Humenné "A" - VK Slávia Svidník 1:3/-15,-24,18,-17/
Chemes Humenné "A" - VK Slávia Svidník 3:1/25,-18,13,23/

Do prvého zápasu sme vstúpili veľmi dobre a ľahko sme získali prvý set.Postupne nám začal súper robiť problémy svojím podaním a do hry sa začala vkrádať nervozita.Avšak veľmi dobre sme podávali aj naši chlapci a súper sa nedostával poľahky k tvrdým útokom a zápas sme získali vo svoj prospech.

V druhom zápase sme slabšie servovali ,čo súper okamžite využil.Nezvládli sme ani koncovky setov a tak sa súper tešil zo svojho víťazstva.Chlapci v druhom zápase nedokázali podať obvyklý emotívny výkon a na ihrisku pôsobili nevýrazným dojmom.

Zostava: Tomáš Goban, Jakub Miga, Tomáš Miščík, Adam Riško, Alan Petrík, Michal Ščerba, René Koudelka, Richard Gajdoš, Patrik Janovič, Ján Harhovský, Šimon Gula, Stanislav Hvozda.

Najbližšie sa žiaci VK Slávia Svidník predstavia na domácej palubovke proti MŠK Vranov nad Topľou.

Marian Vitko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.