VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci VK Slávia Svidník postupujú na M-SR z prvého miesta

V piatok sa žiaci VK Slávia Svidník predstavili na pôde žiakov zo Starej Ľubovne kde si zmerali sily s miestnym družstvom.

Cieľom našich chlapcov bolo podať v zápase čo najlepší výkon,a zabezpečiť si postup na majstrovstvá Slovenska z prvého miesta k čomu bolo potrebné v dvojzápase získať dva body. Súper pokiaľ chcel živiť šancu na postup na M-SR musel získať šesť bodov a tak sa očakával veľmi bojovný zápas zo strany obidvoch družstiev.

VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 0:3 /-15,-23,-22/
VKM Stará Ľubovňa - VK Slávia Svidník 0:3 /-19,-23,-11/

Vstup do prvého zápasu sme mali veľmi dobrý.Dobre sme podávali s čím si súper nevedel poradiť.Postupne však domáce družstvo pridalo na bojovnosti aj kvalite, nakoľko si chceli zachovať šancu na postup na M-SR.Avšak koncovky druhého a tretieho setu lepšie zvládli naši chlapci a tak sme sa už po prvom zápase mohli tešiť z postupu na M-SR z prvého miesta. V druhom zápase na miesto T.Miščíka predstavil na bloku P.Janovič a prezentoval sa bojovným výkonom.V druhom zápase sa naša hra zlepšila hlavne v útoku na sieti avšak zápas odhalil aj nedostatky najmä v hre v poli na ktorých je potrebné neustále pracovať.

Zostava: Tomáš Goban, Tomáš Miščík,Martin Čupka,Adam Riško,Alan Petrík,Michal Ščerba,Richard Gajdoš,Patrik Janovič,Jakub Miga,Šimon Gula,René Koudelka,Stanislav Hvozda.

Najbližšie sa žiaci VK Slávia Svidník predstavia na domácej palubovke 28.4.2012 proti VK Chemes Humenné "A".

Marian Vitko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.