VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Legend Watches Slávia Svidník a Rádio Šport spojili pred play off sily

Volejbalisti Legend Watches Slávia Svidník sa v slovenskej najvyššej súťaži prvýkrát predstavili v sezóne 2007/2008. Vďaka koncepčnej klubovej filozofii sa mužstvo etablovalo v najužšej extraligovej špičke, keď zverenci trénera Jaroslava Vlka trikrát vyhrali základnú časť, v súťažnom ročníku 2010/2011 skončili celkovo tretí a pred rokom postúpili do finále Slovenského pohára. Keďže pod Duklou je volejbal šport číslo jeden, čo potvrdzujú aj výsledky mládežníckych tímov vyšperkované minuloročným ziskom slovenského titulu v kategórii juniorov, rozhodol sa Svidník spojiť pred začiatkom aktuálneho play off sily s novým mediálnym partnerom Rádiom ŠPORT. „Komunikácia s našimi fanúšikmi je pre nás veľmi dôležitá, preto nám záleží na tom, aby mali o dianí v tíme autentické informácie. Spolupráca s rádiom, ktoré sa v prioritnej miere venuje športu, je pre nás tou najlepšou možnosťou, ako prinášať všetkým volejbalovým, a nielen volejbalovým, priaznivcom aktuálne hodnotenia, postrehy, či ďalšie zaujímavosti z pohľadu trénera a hráčov,“ uviedol predseda predstavenstva Legend Watches Slávia Svidník Ján Hirčko.   

Rádio Šport, ako jediné športové rádio na Slovensku, začalo vysielať 29. mája 2006 ako Hornet rádio. Jeho cieľom je byť obľúbenou rozhlasovou stanicou pre každého, kto má rád šport. Vo vysielaní rádia nájdete pravidelný servis športových správ, rozbory športových udalostí, prehľad očakávaných podujatí, pravidelné "on-line" reportáže zo zápasov každého kola domácich súťaží v hokeji, futbale a vodnom póle, spravodajstvo z domácich slovenských i najdôležitejších svetových podujatí, publicistické relácie. Rádio Šport vysiela aj špecializované bloky pre tipujúcich, relácie o adrenalínových športoch a tiež sa zaoberá  mládežníckym športom, či menšinovými športovými odvetviami. „Naši fanúšikovia patria medzi najlepších na Slovensku. Nielenže športová hala vo Svidníku je pravidelne vypredaná, ale na ich povzbudzovanie sa môžu hráči spoľahnúť aj na ihriskách súperov. Nezabudnuteľná je najmä atmosféra, ktorú vytvorili počas minuloročného finále Slovenského pohára v Hant Aréne... Veríme teda, že spolupráca s Rádiom Šport ešte viac upevní puto medzi hráčmi a fanúšikmi, ktorí sú dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou úspechov nášho klubu,“ zdôraznil J. Hirčko.  

Rádio Šport si môžete naladiť Košice - 103,2 MHz, Prešov - 89,8 MHz, Žilina - 104,2 MHz alebo ho môžete počúvať prostredníctvom livestreamu cez internet.

Imrich Makó

 

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.