VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniori vstúpili do novej sezóny bez straty setu

Do nového súťažného ročníka v I. lige juniorov skupiny Východ vstúpili v nedeľu dva kolektívy Volejbalového klubu Slávia Svidník bez straty setu. V telocvični Strednej odbornej školy na Ul. Bardejovskej si hravo poradili so súpermi a naznačili svoje ambície v tomto ročníku.

VK Slávia Svidník „A“ – Chemes Humenné „B“ 3:0 (15, 15, 12) a 3:0 (17, 8, 9)

Zostava Svidníka „A“: Majcher, Miščík, Margicin, M. Kozák, Riško, Čupka, Goban, Janovič, M. Ščerba, Š. Kozák, libero Vitko a Hnat. V druhom zápase namiesto Janoviča nastúpil Kapcala a namiesto M. Kozáka Piňko. Tréner R. Franko.

VK Slávia Svidník „B“ – Šport. akad. Košice 3:0 (15, 21, 15) a 3:0 (18, 22, 16)

 Zostava Svidníka „B“: Hvozda, Grega, S. Jurko, Cuprišin, Goč, Genco, Czech, Juhás, Gula, libero S. Paňko a Barvirčák. Tréner M. Vitko.

Tréner Róbert Franko: „Konečne sme do bojov o majstrovské body zasiahli aj my a teší nás, že sme so súpermi nemali vážnejšie problémy. Potvrdili sme úlohu favorita. U áčka je potešiteľné aj to, že chlapci aj v druhom zápase nestratili motiváciu ani koncentráciu  a posledné dva sety vyhrali najvýraznejším bodovým rozdielom. Súperi nás veľmi nepreverili, výkonnostný rozdiel bol zjavný.“     

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.