VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniorské áčko víťazne, béčko s prehrou

Juniorské áčko víťazne, béčko s prehrou

V nedeľu sa obidve juniorské mužstvá VK Slávia predstavili v druhom kole na palubovkách súperov a podľa očakávania sa presadili len zverenci R. Franka. Hráči svidníckeho béčka, ktorí sú vekovo ešte len žiaci, naďalej zberajú juniorskej lige skúsenosti a proti favoritovi z Humenného ťahali za kratší koniec. 

Výsledky:
VKM St. Ľubovňa - VK Slávia Svidník "A" 1:3 (-18, 20, -15, -18) a 0:3 (-23, -15, -21)

Zostava Svidníka "A": Riško, Ščerba, Majcher, Miščík, Goban, Čupka, libero Vitko a Hnat (striedali Janovič, Margicin, Š. Kozák, M. Kozák), tréner R. Franko.

Tréner Róbert Franko: "Využili sme našu výškovú prevahu, súpera sme trochu podcenili iba v druhom sete prvého zápasu. Ďalší priebeh zápasov bol už jednoznačne v našej réžii a úlohu favorita sme potvrdili. V druhom stretnutí domáci nasadili hráča, ktorý hráva pravidelne v extralige, no vhodnou taktikou a najmä tým, že sme otočili nepriaznivo sa vyvíjajúci prvý set z 22:18 na 23:25, sme zápas dotiahli do konca bez straty setu. V poslednom sete sme už vyhrávali o desať bodov, domáci tento rozdiel nakoniec skorigovali na prijateľných 21:25. Chlapci si zaslúžia pochvalu, urobili sme ďalší malý krôčik k nášmu cieľu."

VK Chemes Humenné "A" - VK Slávia Svidník "B" 3:0 (11, 18, 11) a 3:0 (13, 21, 10)

Zostava Svidníka "B": Hvozda, Gula, Cuprišin, Grega, Jurko, Goč, Blanár, Czech, Paňko, Barvirčák, tréner M. Vitko.

Tréner Marián Vitko: "Súper od začiatku diktoval tempo zápasov, potrápiť sme ho snáď mohli len v druhých setoch obidvoch súbojov. Nevedeli sme sa vysporiadať s ich plachtiacim a skákaným servisom. Najväčší problém sme tak teda mali na prihrávke a tak sme sa veľmi ťažko presadzovali proti vysokej obrane domácich." 

Zdroj: Týždenník DUKLA

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.