VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V akcii už aj svidnícki žiaci

V akcii už aj svidnícki žiaci

V uplynulú sobotu sa rozbehla nová sezóna aj pre žiacke volejbalové nádeje Svidníka. Cez víkend sa odohralo prvé kolo sezóny 2013/2014 žiakov vo volejbale. Podobne ako v predchádzajúcej sezóne sa aj teraz v súťaži predstavia dve družstvá zo Svidníka a hneď v úvodnom kole si medzi sebou zmerali svoje sily.

VK Slávia Svidník "A" - VK Slávia Svidník "B"    3:0  (9,13,8)

VK Slávia Svidník "A" -  VK Slávia Svidník "B"    3:0  (11,17,10)

V zápase dominovali vekovo starší žiaci VK Slávia Svidník a potvrdili úlohu favorita. Mladšie nádeje svidníckeho volejbalu sa prezentovali veľkou bojovnosťou, snahou a v zápase predviedli niekoľko okulahodiacich akcií, ktoré keď skĺbia so skúsenosťami môžu v súťaži dosiahnuť pekné výsledky. Zápas potvrdil ,že volejbal má medzi mládežou vo Svidníku veľkú popularitu. Zaujímavosťou súboja bol fakt, že na poste libera obidvoch družstiev hrali synovia súperových trénerov.

Zostava VK Slávia Svidník "A": Stanislav Hvozda, Maroš Blanár, Samuel Grega, David Juhás, Stanislav Jurko, Samuel Paňko, Samuel Goč, Adam Barvirčak, Denis Czech, Martin Kozák,

Zostava VK Slávia Svidník "B": Jakub Kmiť, Kevin Kurej, Adam Jankanič, Adrián Mikitka, Filip Fek, Matúš Suchanič, Radovan Vitko, Lukáš Koreň, Minh Ngyuen Viet, Patrik Stadtherr, Radoslav Zelizňak.

Rozhodovala: Milá

Na budúcu sobotu sa obidve naše družstvá predstavia na palubovkách súperov. V Poprade hrá áčko a v Starej Ľubovni hrá béčko.

Zdroj: Týždenník DUKLA

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.