VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniorské áčko naďalej bez prehry

Juniorské áčko naďalej bez prehry

Základná časť skupiny Východ v I. lige juniorov pokračovala v nedeľu stretnutiami 3. kola. Po druhýkrát v sezóne sa mladí volejbalisti VK Slávia predstavili na domácej palubovke a až na prvé stretnutie B- mužstva boli v súbojoch so súpermi úspešní.  Slávia Svidník A zatiaľ suverénne pokračuje vo víťaznom ťažení, keď po Humenskom béčku a Starej Ľubovni na nich tento krát nestačili ani juniori z Košickej športovej akadémie.  Kvalitu svidníckej koncepčnej práce však svojím počínaním na palubovkách viac potvrdzuje juniorské béčko. Aj keď jeho zostavu tvoria vekom stále ešte len žiaci, v 1. lige juniorov skupiny Východ sa nestrácajú.  Po dvoch víťazstvách nad Košicami, si tento krát v jednom zápase poradili aj s juniormi z Prešova.        

Slávia Svidník „A“ – Šport. akadémia Košice 3:0 (18, 13, 10)
Slávia Svidník „A“ – Šport. akadémia Košice 3:0 (13, 14, 12)

Zostava Svidníka „A“ – 1. zápas: M. Kozák, Š. Kozák, Majcher, Miščík, Goban, Čupka, libero Hnat (striedali Margicin, Janovič, Ščerba), 2. zápas: Riško, Š. Kozák, Čupka, Goban, Majcher, Miščík, libero Koreň (striedali Margicin, Kapcala, Michalko, Janovič, Ščerba), tréner: R. Franko.
Tréner R. Franko: „Na toto dvojstretnutie som nanominoval štrnástich hráčov a každý z nich dostal možnosť byť aspoň chvíľku na ihrisku. Boli to jednoznačné súboje pre nás, o čom hovorí aj pomer lôpt v jednotlivých setoch. Cieľom okrem víťazstiev bolo, aby sa chlapci udržali v koncentrácii počas celého súboja.“  

Slávia Svidník „B“ – VK Mirad PU Prešov  1:3 (-22, 23, -22, -22)
Slávia Svidník „B“ – VK Mirad PU Prešov  3:1 (-14, 21, 19, 23) 

Zostava Svidníka „B“: Š. Gula, M. Blanár, D. Cuprišin, J. Genco, S. Grega, S. Jurko, S. Hvozda, S. Goč, D. Juhás, A. Barvirčák, tréner: M. Vitko.
Tréner M. Vitko:  „V úvodnom stretnutí sme sa trápili na prihrávke a na servise, postupne sa tieto naše herné činnosti zlepšili. Veľmi dobre sme hrali na bloku, keď sme súpera niekoľkokrát ublokovali, napriek tomu, že mal vysokých smečiarov. Negatívom zápasov bola neúčasť zraneného libera  S. Paňka.“  

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.