VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci „áčka“ vo Vranove úspešní, „béčko" polovičné.

Žiaci „áčka“ vo Vranove úspešní, „béčko“ polovičné.

V sobotu sa žiaci Volejbalového klubu Slávia Svidník „A“ predstavili na palubovke Vranova. Doposiaľ nezdolané družstvo súťaže Svidník v oboch zápasoch pôsobil sebavedomo a svojmu súperovi veľa dôvodov na radosť nedal. Stretnutia skončili zhodne 3:0 a Svidníčania si tak upevnili vedúce postavenie v tabuľke.

MŠK Vranov n. T. - VK Slávia Svidník „A“   0:3 (-10,-14,-14)
MŠK Vranov n. T. - VK Slávia Svidník „A“   0:3 (-19,-21, -7)

Tréner Svidníka „A“ Marián Vitko: „Celý prvý zápas sme vo všetkých herných činnostiach jasne dominovali. Dobrým servisom a pestrou útočnou hrou sme súperovi dovolili len minimum. Podobne, ako v Ľubovni aj vo Vranove nastalo po prvom zápase v našich radoch uspokojenie a vyprodukovali sme viacero zbytočných nevynútených chýb. Tretí set  bol ale z našej strany opäť  veľmi dobrý, keď sme súperovi našim kvalitným sevisom skoro nič nedovolili“.

Zostava Slávia Svidník "A": Stanislav Hvozda, Michal Ščerba, Maroš Blanár, Stanislav Jurko, Samuel Goč, Adam Barvirčak, Martin Kozák, Denis Czech

Pochlapili sa žiaci Slávia Svidník „B“, keď si z Košíc priniesli z dvojzápasu jedno víťazstvo. Mladé družstvo pod vedením trénera Rastislava Paňka už v druhom zápase nestačili na súpera, ktorého skladbu tímu tvoria o dva, až tri roky starší hráči.

VK Košice- VK Slávia Svidník „B“   2:3 (25.-19,-21,21,-15)
VK Košice- VK Slávia Svidník „B“   3:0 (21.21,22)

V ďalšom kole Majstrovstiev SR skupiny Východ si svidnícke volejbalové nádeje svojich súperov vymenia.  7.decembra sa VK Slávia Svidník „A“ predstaví na palubovke v Košiciach a „B“ družstvo vo Vranove.

 -Týženník DUKLA-

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.