VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Juniori si na konto pripísali plný počet bodov

Juniori si na konto pripísali plný počet bodov

V šiestom kole I. ligy juniorov skupiny Východ kolektívy VK Slávia nestratili ani set a bez väčších problémov si so svojimi súpermi hravo poradili.

MŠK Vranov nad Topľou – VK Slávia Svidník „A“ 0:3 (-19, -21, -22)
MŠK Vranov nad Topľou – VK Slávia Svidník „A“ 0:3 (-12, -21, -16)

 Zostava VK Slávia „A“: Riško, Čupka, Majcher, Miščík, Vitko, Goban, libero Koreň (Margicin, M. Kozák, Ščerba, Kapcala, Janovič, Piňko).

Tréner Róbert Vitko: „Predstavili sme na pôde tretieho mužstva aktuálnej tabuľky s cieľom získať plný počet bodov, čo sa nám aj podarilo. S týmto rezultátom som spokojný, žiaľ nemôžem byť spokojný s hrou. Súper bol slabý, odovzdaný, a mi sme sa jeho hre prispôsobili, čo ma vôbec neteší. Chlapci hrali iba toľko koľko potrebovali, no mi chceme hrať stále naplno. Dnes nás súper k tomu neprinútil a chlapci sa sami nedokázali vypnúť k lepšiemu výkonu.“

VK Slávia Svidník „B“ – VK Chemes Humenné „B“ 3:0 (22, 14, 15)
VK Slávia Svidník „B“ – VK Chemes Humenné „B“ 3:0 (23, 23, 13)

Zostava VK Slávia „B“: Š. Gula, D. Czech, M. Blanár, D. Cuprišin, J. Genco, S. Grega, S. Hvozda, S. Goč, A. Barvirčák, S. Jurko.

Tréner Marián Vitko: V obidvoch zápasoch sme hrali veľmi koncentrovane, vynikajúco sme podávali. Súper mal obrovský problém s našim podaním, rovnako sme veľmi dobre hrali aj na bloku, keď sme kľúčových hráčov súpera dokázali ublokovať. V útočnej fáze dominovali hlavne smečiari a vo veľmi dobrom svetle sa predstavil aj nahrávač S. Goč. No pochvalu za predvedený výkon si zaslúži celé mužstvo.“

 -bar-

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.