VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci Slávia Svidník „A“ zatiaľ stopercentní

Žiaci Slávia Svidník „A“ zatiaľ stopercentní

V sobotu sa žiaci "A" predstavili na palubovke v Košiciach, kde odohrali posledný dvojzápas v žiackej súťaži v tomto kalendárnom roku s miestnym družstvom.

VK Šaca Košice - VK Slávia Svidník "A"      0:3 (-14, -17, -4)
VK Šaca Košice - VK Slávia Svidník "A"      0:3 (-12, -15, -18)

Tréner M . Vitko: V obidvoch zápasoch sme mali priebeh pod kontrolou. Súper sa snažil bojoval, ale naši chlapci bez problémov doviedli stretnutia do víťazstiev. V našich radoch nastalo v určitých fázach zápasov uspokojenie, čo sa nám môže vypomstiť v zápasoch s kvalitnejšími súpermi. Napriek tomu chlapci v zápase predviedli niekoľko pekných volejbalových akcií, ktoré si zaslúžia pochvalu.

Zostava VK Slávia Svidník "A": Stanislav Hvozda, Samuel Goč, Šimon Kozák, Maroš Blanár, Stanislav Jurko, Samuel Grega, Samuel Paňko, Martin Kozák, Denis Czech.

Béčko opäť bodovalo

Druhé družstvo svidníckych žiakov si v rámci Majstrovstiev Slovenska žiakov skupiny Východ zatiaľ počína až nad očakávanie dobre. Mladučkí chlapci, ktorých vek ešte ani nedosahuje túto vekovú kategóriu, uchmatli body Vranovu. Po Poprade a Košiciach, si tak mladé volejbalové talenty doviezli body aj z palubovky Vranova.  

MŠK Vranov- VK Slávia Svidník „B“  3:0 (9, 10, 12)
MŠK Vranov- VK Slávia Svidník „B“  2:3 (-9, 18, -12, 19, -13)

Najbližšie sa žiaci VK Slávia Svidník „A“ predstavia 11.januára na domácej palubovke proti VK Chemes Humenné "A". Béčko si to rozdá taktiež s rezervou Humenného.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.