VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Svidnícki žiaci „A“ naďalej valcujú svojich súperov

Svidnícki žiaci „A“ naďalej valcujú svojich súperov

V sobotu sa žiaci "A" odohrali svoj zápas na domácej palubovke  proti Humennému "B". Do zápas išli s cieľom potvrdiť zatiaľ svoje suverénne postavenie v tabuľke a schuti si zahrať volejbal, čo sa im aj do bodky podarilo.

1.zápas: VK Slávia Svidník "A"- VK Cheme Humenné "B"  3 : 0 (16,10,6)
2.zápas: VK Slávia Svidník "A"- VK Cheme Humenné "B"  3 : 0 (13,14,15)

Tréner  M. Vitko: Napriek tomu, že pre chrípku počas týždňa nám v zápase chýbal prvý nahrávač Samo Goč a zranenie  blokár Stano Jurko, na hre nášho družstva to nebolo cítiť. Chlapci predvádzali pekný volejbal, založený na výbornom servise a prihrávke. V zápase sme boli razantnejší a mladí chlapci z Humenného napriek veľkej snahe mohli len ťažko skompilovať cestu za víťazstvami nášmu družstvu. V zápase si chlapci vyskúšali posty na ktorých zvyčajne nehrávajú, ale vďaka svojej variabilnosti sa týchto úloh dokonale zhostili. Je potešiteľné, že väčšina chlapcov k svojim povinnostiam pristupuje zodpovedne, sú ochotní sa poučiť z chýb v predchádzajúcich zápasoch  a vidno progres v ich výkonnosti“.

Zostava: Stanislav Hvozda, Martin Kozák, Šimon Kozák, Adam Barvirčak, Maroš Blanár, Samuel Paňko, Denis Czech, Michal Ščerba.


Béčko proti favoritovi nesklamalo

1.zápas: VK Slávia Svidník "B"- VK Cheme Humenné "A"  0 : 3 (-19, -19, -16)
2.zápas: VK Slávia Svidník "B"- VK Cheme Humenné "A"  0 : 3 (-19, -16, -19)

Najbližšie si to mladí Svidníčania rozdajú vo vzájomnom súboji.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.