VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / V Košiciach ich "hrial" dobrý pocit z víťazstva

V Košiciach ich "hrial" dobrý pocit z víťazstva

Juniorské áčko Slávie si v nedeľu "vychutnalo" ľadové podmienky, keď v telocvični bolo asi iba okolo desať stupňov. Oveľa viac hrialo zaslúžené víťazstvo. Béčkarom v Prešove aspoň k jednému víťazstvu chýbalo viac športového šťastia.

1. zápas: Šport. Akad. Košice - VK Slávia Svidník "A"  1:3 (-18, -16, 22, -19)
2. zápas: Šport. Akad. Košice - VK Slávia Svidník "A"  0:3 (-13, -15, -11)

Zostava VK Slávia "A" v 1. zápase: Janovič 1, Čupka 10, Miščík 6, Margicin 6, Goban 18, Vitko 10, libero Koreň a Hnat (striedali Ščerba 9, Kozák, Majcher 2)

Zostava VK Slávia "A" v 2. zápase: Janovič 6, Goban 18, Majcher 6, Ščerba 6, Vitko 6, Miščík 4, libero Koreň a Hnat (striedali Čupka 3, Kozák, Margicin 4)

Tréner Róbert Franko:  „Na pôde posledného mužstva tabuľky sme prvé dva sety uhrali v pohode, no potom sme sa herne prispôsobili súperovi. Je pravdou, že som zostavu obmenil, dal som príležitosť všetkým chlapcom a niektorí hrali aj na doteraz netradičných postoch. O poľavení v treťom sete prvého zápasu svedčí aj to, že sme urobili neuveriteľných 21 chýb. Domáci vycítili príležitosť a aj úvod štvrtého setu patril im. No postupne sa chlapci dostali do svojho tempa a druhý zápas už bol jednoznačne v našej réžii. Museli sme sa vysporiadať aj s veľkou zimou v telocvični, údajne mali v Košiciach nejakú poruchu na vykurovaní. A tak som si koučovanie vyskúšal v rukaviciach a s čapicou na hlave.“

1. zápas: VK Mirad PU Prešov - VK Slávia Svidník "B" 3:1 (22, 22, -21, 19)
2. zápas: VK Mirad PU Prešov - VK Slávia Svidník "B" 3:2 (17, -13, -22, 21, 13)

Zostava VK Slávia "B": S. Goč, S. Hvozda, D. Cuprišin, Š. Gula, M. Blanár, A. Barvirčák, D. Czech, S. Paňko

Tréner Marián Vitko:  „V obidvoch zápasoch sme striedali slabšie okamihy s tými lepšími. V prvom súboji mali domáci mierne navrch, v druhom meraní síl sa naša hra zlepšila najmä v útoku a na servise. No viac šťastia v koncovkách setov i v tajbrejku mali domáci.“

-bar- 

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.