VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Svidník si vezie tri body z Nitry

VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 0:3 (-15, -15, -19)

Zápas trval: 70 minút, rozhodovali: Andrejčák a Vaško.

Nitra: Petrík 0, Sťahuliak 10, Kempa 6, Marciš 5, Galandák 4, Mészároš 3, liberá Turis a Ludha (Mikušovič 3, Hláčik 0). Tréner: D. Oravec.

Svidník: S. Soták 1, Bucki 8, Skasko 7, Száraz 12, M. Sopko ml. 14, Malina 3, libero Hruboška (Hauer 0, Drobňák 1). Tréner: P. Kalný. Daniel

Oravec, tréner Nitry: "Vedeli sme, že nás čaká ťažký súper a pri tej zostave, kedy máme stále zranených niektorých hráčov základnej šestky (Hoďák po výrone, Porubský problémy s chrbtom a Ludha s prsným svalom), sme vedeli, že bude veľmi ťažké odolávať tak silnému súperovi. Nedokázali sme na neho vyvinúť tlak, hráči Svidníka si vedeli prihrať a s útokom tým pádom nemali žiadne problémy. V tomto zložení sme žiaľ na viac nemali. Uvidíme, ktorého súpera dostaneme v play off, ale aspoň minimálne to 6. miesto sme si poistili."

Peter Kalný, tréner Svidníka: "Dnes to bol slabší volejbal, čo sa týka úrovne. Výkon Nitry bol úmerný ich nekompletnej zostave. Okrem 3 minút v 1. sete sme to mali všetko pod kontrolou. Lepšie sme servovali aj bránili, vyhli sme sa chybám. Presne tieto 3 body sme potrebovali a konečne sme potvrdili vzostup našej formy po nevydarenom Slovenskom pohári a zápase s favoritom z Humenného." /zdroj: Monika Földesiová, volejbalnitra.sk/

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.