VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Obe juniorské družstvá stratili dokopy iba jeden set

Obe juniorské družstvá stratili dokopy iba jeden set

V nedeľu odohrali svidnícki juniori VK Slávia ďalšie stretnutia základnej časti. A obidve mužstvá s očakávanými výsledkami.

VK Slávia Svidník „A“ – MŠK Vranov 3:1 (21, 18, -23, 18)
VK Slávia Svidník „A“ – MŠK Vranov 3:0 (12, 27, 23)

Zostava Slávie „A“ v 1. zápase: Janovič 6, Čupka 14, Majcher 6, Miščík 8, Goban 19, Vitko 19, libero Hnat a Koreň (striedali Margicin, Ščerba 2, M. Kozák 2). Zostava Slávie „A“ v 2. zápase: M. Kozák 3, Ščerba 11, Margicin 4, Miščík 9, Goban 11, Vitko 15, libero Koreň a Hnat (striedal Majcher 2).

Tréner Robert Franko: „Proti súperovi, ktorému išlo o umiestnenie sa v prvej štvorke, chlapci odohrali to, čo potrebovali. V momentoch, keď sme to potrebovali, moji zverenci zapli a bez problémov uhrali to, na čo sme pred zápasom trúfali. Uhrali sme koncovky setov, ktoré boli vyrovnané. Najviac spokojný som bol  som s predvedeným výkonom v prvom sete druhého zápasu, čo sa prejavilo aj na jeho výsledku. Príležitosť zahrať si dostali všetci hráči, ktorí figurovali na zápasovej súpiske.“

VK Chemes Humenné „B“ – VK Slávia Svidník „B“ 0:3 (-22, -22, -12)
VK Chemes Humenné „B“ – VK Slávia Svidník „B“ 0:3 (-14, -16, -19)

Zostava Slávie „B“: Š. Gula, S. Hvozda, S. Paňko, D. Czeh, M. Blanár, D. Cuprišin, S. Jurko, S. Goč, A. Barvirčák.

Tréner Marián Vitko: „V tomto dvojzápase sme sa ťaž- šie rozbiehali, no dokázali sme zvládnuť koncovky prvých dvoch setov. Postupne sme sa herne zlep- šovali a chlapci podali emotívnejší a vyrovnanejší výkon na všetkých postoch ako domáci hráči. Súper ťažko odolával našim útokom a vo veľmi dobrom svetle sa predviedol najmä Maroš Blanár. Za výkon i nasadenie si moji zverenci zaslúžia pochvalu.“ 

-bar-

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.