VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Súboj vedúcej dvojice fifty-fifty

Súboj vedúcej dvojice fifty-fifty

V súboji dvoch najlepších mužstiev I. ligy juniorov skupiny Východ to bolo maximálne vyrovnané, béčku Slávie v prvom súboji vo Vranove pomohlo povestné "šťastíčko".

 

VK Chemes Humenné "A"- VK Slávia Svidník "A" 3:2 (18, -20, -23, 20, 13)
VK Chemes Humenné "A"- VK Slávia Svidník "A" 2:3 (21, -26, -22, 21, -12)


Zostava VK Slávia "A" v 1. zápase:
  Janovič 1, Čupka 3, Majcher 6, Miščík 5, Goban 17, Ščerba 15, libero Vitko a Hnat (striedali Š. Kozák 5, M. Kozák 4, Koreň, Margicin).

Zostava VK Slávia "A" v 2. zápase: M. Kozák 4, Goban 26, Margicin 3, Majcher 4, Ščerba 19, Čupka 6, libero Hnat (striedali Š. Kozák, Koreň, Miščík 3).


Tréner Róbert Franko
"Na pôde lídra tabuľky sme odohrali dva vyrovnané zápasy. Svedčí o tom aj maximálny počet desiatich odohratých setov. Bolo to ako na hojdačke, raz to bolo na strane jednej, o niečo neskôr na starne druhej. Mrzí ma, že sme v obidvoch zápasoch po vedení 1:2 na sety neuhrali štvrtý. Mali sme ich dobre rozohrané, no nakoniec sa rozhodovalo v tajbrejkoch. S prístupom, nasadením i bojovnosťou mojich zverencov som spokojný."


MŠK Vranov n/T - VK Slávia Svidník "B"
1 : 3 (27, -18, -24, -26)
MŠK Vranov n/T - VK Slávia Svidník "B" 3 : 0 (22, 19, 11)


Zostava VK Slávia "B":
S. Hvozda, S. Paňko, S. Jurko, S. Goč, M. Blanár, Š. Gula, D. Czech, D. Cuprišin, A. Barvirčák.

Tréner Marián Vitko:  "Prvý zápas bol vyrovnaný, rozhodovalo sa v koncovkách setov, ktoré sme zvládli lepšie v treťom a štvrtom sete. Bolo to o doslova "detailikoch", ktoré rozhodli v náš prospech. V druhom súboji sme pocítili, že prvý zápas nás stal dosť síl. Aké-také kritéria zniesol náš výkon v prvom sete, postupne nám však už dochádzali sily. V treťom sme mali nahraté, no nakoniec sme nedokázali lopty uložiť tak, ako to dokážeme za iných okolností. Náš výkon nebol výraznejší, emotívnejší. V druhom stretnutí sme zlyhali najmä na útoku."

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.