VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci „A“ valcujú naďalej. V sobotu si to odniesla tretia Stará Ľubovňa.

Žiaci „A“ valcujú naďalej.  V sobotu si to odniesla tretia Stará Ľubovňa.

V sobotu sa žiaci "A" predstavili na domácej palubovke  proti rovesníkom zo Starej Ľubovne. V zápase sa očakával dobrý žiacky volejbal, nakoľko hrali proti sebe družstvá, ktoré si zabezpečili postup na Majstrovstvá Slovenskej republiky v tejto vekovej kategórii. Mladí Svidníčania však nič nenechali na náhodu a zvíťazili najrýchlejším možným spôsobom dva krát 3:0. Dominancia žiakov VK Slávia Svidník A je v tomto súťažnom ročníku v skutku impozantná, keď doposiaľ v celej súťaži neprehrali ani jeden zápas a stratili len jeden jediný set.    

1.z: VK Slávia Svidník "A"- VKM Stará Ľubovňa  3 : 0  (17, 23, 14)
2.z: VK Slávia Svidník "A"- VKM Stará Ľubovňa  3 : 0  (12, 13, 23)

Marián Vitko, tréner Svidníka: „V prvom zápase sme nastúpili koncentrovane. Tvrdým servisom sme súperovi veľa nedovolili. Naša dominancia sa prejavila aj na sieti, kde sme boli oveľa razantnejší. Napriek tomu sme sa v zápase nevyhli zaváhaniam, na ktorých budeme musieť neustále pracovať a snažiť sa ich z našej hry odstrániť. V prvom zápase nám chýbal viac emotívny výkon. V druhom zápase nám servis nevychádzal podľa našich predstáv, avšak výbornou hrou v poli a pestrou hrou našich nahrávačov sme súpera porazili bez väčších problémov aj v druhom zápase. Druhý zápas bol náš herný prejav emotívnejší ,čoho výsledkom bol zlepšený výkon nášho družstva. V zápasoch sa vyskytol priestor ,aby si chlapci zahrali na viacerých postoch a vyskúšali sme si niekoľko možností a kombinácií v našom hernom systéme“.

Zostava Slávia Svidník „A“: Stanislav Hvozda, Samuel Goč, Martin Kozák, Šimon Kozák, Michal Ščerba, Stanislav Jurko, Adam Barvirčak, Maroš Blanár, Samuel Paňko, Denis Czech, tréner Marián Vitko

Béčko s jedným víťazstvom a jednou prehrou

1.z: VK Slávia Svidník "A"- VK Junior 2012 Poprad 3 : 2 (11, -23, -21, 20, 6) 
2.z: VK Slávia Svidník "A"- VK Junior 2012 Poprad 1 : 3 (-19, 23, -16, -18)


Zostava Slávia Svidník „B“: J. Kmiť, F. Fek, M. Suchanič, A. Jankanič, A. Mikitka, L. Bľacha, libero Vitko a D. Bľacha (L. Koreň, Minh Nguyen Viet, K. Kurej), tréner R. Paňko

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.