VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Muži motivovali juniorov a svojich súperov hladko zdolali

Muži motivovali juniorov a svojich súperov hladko zdolali

Sobotňajší postup mužov do extraligového finále mal pozitívny a burcujúci vplyv aj na nedeľňajší výkon ich nasledovníkov v juniorskej kategórii. Tréneri juniorských mužstiev totiž vyslovili spokojnosť s výkonom svojich zverencov.

VK Slávia Svidník „A“ – VK Mirad PU Prešov  3 : 0 (16, 19, 13)
VK Slávia Svidník „A“ – VK Mirad PU Prešov  3 : 0 (15, 15, 22)

Zostava VK Slávia „A“ v 1. zápase: Janovič 5, Čupka 20, Miščík 4, Majcher 6, Ščerba 13, Koreň 4, libero Hnat (Š. Kozák 2). Zostava VK Slávia „A“ v 2. zápase: M. Kozák 5, Čupka 16, Majcher 5, Margicin 4, Ščerba 9, Š. Kozák 13, libero Koreň (Hnat 1).

Tréner Róbert Franko: „Za výkon v obidvoch zápasoch si chlapci zaslúžia pochvalu. Podali kolektívny výkon, hrali oduševnene, so srdcom. Radosť bolo pozerať sa na ich hru. Súpera sme predčili vo všetkom, chlapci skvele podávali a dobre si prihrávali. Hoci sme hrali bez dvoch hráčov z kladnej zostavy, keď Goban chýbal pre chorobu a Vitko po sobotňajšom výkone dostal voľno, boli to z našej strany vydarené súboje.“

VK Slávia Svidník „B“ – Šport. Akad. Košice  3 : 0 (19, 13, 15)
VK Slávia Svidník „B“ – Šport. Akad. Košice  3 : 0 (14, 13, 19)

Zostava VK Slávia „B“: S. Hvozda, S. Paňko, S. Jurko, S. Goč, M. Blanár, Š. Gula, D. Czech, D. Cuprišin, A. Barvirčák.

Tréner Marián Vitko: „Úlohu favorita sme bez problémov potvrdili. Dominovali sme vo všetkých herných činnostiach, chlapci predviedli veľmi dobrý emotívny výkon. Hrali s chuťou, mali radosť z hry, tešili sa z každej vydarenej akcie. Všetci hráči sa predviedli vo veľmi dobrom svetle.“

 -bar-

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.