VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci opäť jasne dominovali aj proti Vranovu

Žiaci opäť jasne dominovali aj proti Vranovu

V sobotu sa žiaci "A" predstavili na domácej palubovke  proti rovesníkom z Vranova. V zápase sa očakávali povinné víťazstvá svidníckych chlapcov, čo sa aj potvrdilo. V tabuľke im patrí suverénne 1 miesto, keď  v 22 zápasoch stratili len 1 set.

VK Slávia Svidník "A" - MŠK Vranov nad Topľou  3 : 0 (5, 10, 7)
VK Slávia Svidník "A" - MŠK Vranov nad Topľou  3 : 0 (13, 9, 17)

Tréner Marián Vitko:Napriek tomu, že sme neboli kompletní od úvodu sme držali opraty zápasu pevne vo svojich rukách. Od začiatku stretnutia sme diktovali tempo zápasu a jasne sme dominovali proti vekovo mladším chlapcom z Vranova. Chlapci odohrali zápas s nadšením a jasne dominovali na všetkých postoch“.

Zostava Slávia „A“: Stanislav Hvozda, Samuel Goč, Martin Kozák, Šimon Kozák, Stanislav Jurko, Adam Barvirčak, Maroš Blanár, Samuel Paňko, Denis Czech.

„Bečko“  siahalo po troch bodoch. Nakoniec získalo len jeden.
 
VK Slávia Svidník "A" - Košice  2 : 3 (23,10,-16,-20,-4)
VK Slávia Svidník "A" - Košice  0 : 3 (-20, -18, -17)


Najbližšie sa chlapci „A“ a „B“ si svojich súperov vymenia. „A“ privíta na domácej pôde 12.apríla Košice. „B“ si zmerajú sily taktiež v domácom prostredí s Vranovom.

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.