VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Žiaci VK Slávia Svidník „A“ majstrami východu už v predstihu

Žiaci VK Slávia Svidník „A“ majstrami východu už v predstihu.    

V sobotu sa žiaci "A" predstavili na palubovke VK Chemes Humenné "A".  Keďže išlo o súboj dvoch najvyššie postavených družstiev tabuľky, očakával dobrý žiacky volejbal. Svidníčania však nenechali nič na náhod a dvomi víťazstvami si predčasne zabezpečili prvé miesto v tabuľke a honor Majster skupiny Východ. Celoslovenské majstrovstvá sa uskutočnia 23. – 25. 5. 2014 v Starej Ľubovni a práve žiaci Svidníka tam budú obhajovať zlaté medaily spred roka.

VK Chemes Humenné "A"-VK Slávia Svidník "A"  0:3 (-21,-19,-13)
VK Chemes Humenné "A"-VK Slávia Svidník "A"  2:3 (-17,18,-28,19,-8)

Tréner Svidníka M. Vitko: „Prvý zápas bol z našej strany veľmi dobrý, dominovali sme hlavne na útoku a súpera sme na sieti dokázali ubrániť. Veľmi dobrým výkonom sa prezentovali všetci chlapci. V druhom zápase sme mali výborný úvod, avšak po uspokojení v našich radoch sa súper zmobilizoval a dokázal byť našim chlapcom vyrovnaným súperom“.

Zostava Svidník „A“: Stanislav Hvozda, Samuel Goč, Martin Kozák, Šimon Kozák, Michal Ščerba, Stanislav Jurko, Adam Barvirčak, Maroš Blanár, Samuel Paňko.

Najbližšie sa chlapci predstavia 10.mája v Humennom proti B-éčku.

Marian Vitko


V súboji „bečok“ úspešnejšie Humenné .

 
VK Chemes Humenné "B"-VK Slávia Svidník "B"  3:0 (-21,-19,-13)

VK Chemes Humenné "B"-VK Slávia Svidník "B"  3:2 (-17,18,-28,19,-8)

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.