VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Víťazstvom nad Trenčínom ukončená čierna séria

VK Slávia Svidník - COP Trenčín 3:0 (19, 9, 21)
63 min, rozhodovali: Tiňo a Höger.

Svidník: Jurko 4, Kuchárik 14, M. Mikula 9, Ščerba 7, Labík 3, Skasko 8, libero Vitko. Tréner: P. Tholt.
Trenčín: Stratený 1, J. Mikula 2, Petráš 1, Tarabus 1, Ondrovič 7, Jančura 6, libero Kyšeľa (Firkaľ 7, Barták 0, J. Kováč 0). Tréner: M. Palgut.

Štatistické porovanie:
Útoky: 29:19
Bloky: 7:4
Esá: 11:2

Svidníčania potvrdili dobrý výkon z Humenného a proti Trenčínu boli lepší vo všetkých herných činnostiach. Hoci hostia nevstúpili do stretnutia zle (0:3, 6:8), od prvého technického timeu mali duel pevne vo svojich rukách hráči Slávie. V prvom, aj druhom sete si vypracovali komfortný viacbodový náskok (21:13, 18:6), ktorý aj doviedli do víťazného konca. Najvyrovnanejší priebeh ponúklo tretie dejstvo, kedy sa obidvaja súperi ťahali bod po bode a do finále vstupovali za stavu 21:21. Koncovka však patrila domácim, ktorí si na konto pripísali druhé víťazstvo v sezóne.

Peter Tholt, tréner Svidníka: "To, čo sme si pred zápasom povedali, to chlapci na palubovke aj splnili. Súpera sme zatlačili servisom, boli sme lepší na prihrávke a keď sme k tomu pridali aj individuálne výkony, stretnutie sme mali pod kontrolou."

Miroslav Palgut, tréner Trenčína: „Moje hodnotenie je jednoduché. Domáci dobre servovali a my sme si nedokázali prihrať, čím sme súperovi cestu za víťazstvom uľahčili. Hoci sme mali dve liberá, chýbal nám príjem, pretože ani ostatní im nepomohli a bez príjmu sa volejbal hrať nedá. V koncovke tretieho setu sme ešte mohli zápas zdramatizovať, ale vlastnými chybami sme Svidníku víťazstvo darovali.“

TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.