VK Slávia SvidníkARCHÍV AKTUALIÍT / Prehra v Nitre

VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 3:0 (22, 20, 13)

70 min, rozhodovali: Schimpl a Svorenčík.
Nitra: Porubský 7, Sťahuliak 14, Ludha 11, Marciš 6, Galandák 7, Hoďák 6, libero Turis (Petrík 0). Tréner: M. Henček.
Svidník: Jurko 1, Kuchárik 12, M. Mikula 5, Ščerba 6, Labík 3, Skasko 12, libero Vitko (Kasperkevič 1, Krivka 0, Čupka 1). Tréner: P. Tholt.
 
Štatistické porovnanie:
Útoky: 35:31
Bloky: 7:8
Esá: 9:2
 
Nitranov viedol nový tréner Marek Henček, ktorý nahradil Rostislava Chudíka. Domáci volejbalisti boli po celý zápas lepším tímom a pripravili svojmu koučovi víťaznú premiéru.
 
Marek Henček, tréner Nitry: "Tešíme sa z víťazstva, je to však práca predchádzajúceho trénera predo mnou. Dnes konečne ukázali to, čo trénovali. Chalanov možno upokojil aj fakt, že tá trénerská otázka je už vyriešená. Hrali dobre, zistili, že majú aj na takého súpera ako Svidník. Som rád, že mi dôverovali a plnili pokyny moje i môjho asistenta."
 
Peter Tholt, tréner Svidníka: "Nitra hrala v podstate to, čo sme čakali, možno viac technicky ako doteraz. O výsledku rozhodol prvý set, kedy sme vyhrávali 20:16 a zasekli sme sa v jednom postavení. Nedokázali sme zaútočiť, keď Nitrania servovali a bolo to v podstate potom už len o tej prihrávke."
 
zdroj SVF
TOP PARTNERI
Mesto Svidník
DUKLA DESTINATION
NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS - MUŽI
POSLEDNÝ ZÁPAS - MUŽI
VK Slávia Svidník
vs
COP Trenčín
3:1
(18, -23, 20, 21, zlatý set 19:17)
© 2009 VK Slávia Svidník|Na celý obsah webovej stránky sa vzťahujú autorské práva. Jeho ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.